Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Kafanız ve hafızanız iyi çalışıyor ve çekiciliğiniz işe yarayabilir, ama yine de dikkatli cümleler kurmanızda fayda var. Ekip çalışmaları esnasında, grup aktiviteleri açısından ya da ortaklık ve iş birliği gerektiren konularda şanslısınız. 11 Mayıs civarında, dışarıdan mesafeli davrandığınız bir kişinin içten içe ilgisini çekebilmek için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Utangaçlığı bir kenara bırakmanız gerekebilir. Hafta sonuna doğru beklentleri karşılayabilmek için girişken ve cesur olmalı, yeni şeyler denemelisiniz. Hafta sonu da, sosyal anlamda olumlu ve her şeyi yapabilecek özgüvendesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Bugün duygularınızdaki süregelen karmaşıklık devam edecek. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı nasıl bir davranış sergilemeniz konusunda bocalayabilirsiniz. Kendinizi çoğu zaman karamsar ve yalnız hissedebilirsiniz. Arkadaş ve dostlarınıza gösterdiğiniz aşırı yakınlığı akraba konumundaki insanlara göstermekten kaçınıyor, mesafeli davranışlarınızla yakınlarınızı şaşırtıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Kartınız Yıkılan Kule... Bugün temponuz yüksek. Sevdiğinize birçok fikirlerinizi anlatabiliyorsunuz. Hayat dolu, uyumlu olmanıza rağmen içinizde huzursuzsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Sevgilinizin topluluk içinde özensiz olduğunu düşünüyorsunuz ama bunu onunla bir kez bile konuşmayı denemediniz. Amirlerinizin sizden beklediği yeniliği, değişikliği yapmanız gerekiyor. Bir gayrimenkul satışından beklediğiniz para bugün geliyor. Oldukça rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
İşe dair konularda size faydası dokunacak bazı tanışmalar gerçekleşebilir. Yapacağınız görüşmelerde işbirliğine açık olduğunuzu göstermeniz avantaj sağlayabilir. Bu sayede işten yana desteklerle ilgili bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak projelerinizden maddi kazançlar elde etmek için sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
İş hayatınızda zorunlu iş toplantılarının yorgunluğunu taşıyacaksınız. Sizden küçük bir aile bireyi ile ilgili iş görüşmeleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Bugünlerde aşırı duygusallıklar yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmelisiniz. İşinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir. Bir teklif alabilirsiniz. Uzun zamandan beri sahip olmak isteyip de şimdiye kadar alamadığınız bir şey varsa bugün ona kavuşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Birkaç güne kalmadan sevindirici haberler alabilirsiniz. Zamansız ve iyice düşünmeden yapılan harcamaların bir alışkanlığa dönüşmesini engellemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Yaşamınızda bazı yenilikler yapabileceğiniz ve ilginç düşünceler üretebileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olabilir ve ilginç ortamlarda bulunabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed