Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Eylül 2013)
Kendinizi iyi hissetmenizi ya da dış görünüşünüzü mükemmelleştirmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Romantik açıdan olumlu gelişmeler yaşanabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Eylül 2013)
Günlük işlerinizdeki becerikliliğiniz yakın çevreyle ilişkilerinizde büyük kolaylıklarsağlıyor. Hobilerinize vakit ayırabileceğiniz bir gün. Güvenliğinize daha fazla önem vermelisiniz. Evle ilgili gelişmeler sizi bir miktar zorlayabilir. Değişen dengeler içinde hareket etmeniz gerekiyor. Hayattan çok daha zevk alabilir, keyifli şeylerle uğraşabilirsiniz. Öğle saatlerinde kişilik çatışmaları olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Eylül 2013)
AŞK: Sevdiğiniz kişi ile dolu doluyaşama azminiz hiç azalmadı.Bugün ondan alacağınız bir habersizleri çok heyecanlandıracak.Birlikte görüşme yapmanız isebir süre ertelenebilir.PARA: Ekstra harcamalaryapmaya müsait olmadığınızı sizlerde biliyorsunuz.Bugün biraz savurgansınız. Mali sıkıntılarınızçoğalıyor, hayal kurma peşinde dolaşmayın.SAĞLIK: Moral bozukluğu ile gözyaşı döküyorsunuz.Gözlerinizin şişliğini uyuyarak azaltın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Eylül 2013)
Anne-babalar çocuk konulu radikal ve taahhüt içeren bir karar alabilirsiniz. Yorucu diye sakın vazgeçmeyin. Ailenizle paylaşacağınız niyet ve planlarınız varsa eğer bunu geciktirmeyin. Talepleriniz bugün karşılanmayı bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Eylül 2013)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Eylül 2013)
İş yaşantınızda dikkat çekiyor ve itibar kazanıyorsunuz. Spekülatif konuların ilginizi çekebileceği bugün, risk alabilecek cesarete sahip olabilir ve şansınızı denemek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Eylül 2013)
Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Eylül 2013)
Bugün yakın çevrenizde oldukça ilginç koşullarla karşılaşabilirsiniz. Öğrenim ve iletişim konularında beklenmedik değişimler gerçekleşebilir ve bunlar sizin lehinize işleyebilir. Maddi konularda atılım yapmak ve risk almak isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Eylül 2013)
Harcamalarınızda aşırıya kaçmamak için dikkatli olmalı cömertlikle savurganlığı birbirine karıştırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141950 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed