Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Boş uğraşları bırakıp, sonuca hemen gitmeye gayret ederseniz kendinize iyilik yapmış olursunuz. Eğer siz bir erkekseniz bir kadının durup dururken size yakınlaştığını ve her anlama gelebilecek sinyaller verdiğini görebilirsiniz fakat karşınızdaki kadının ciddi olmayıp, geçici bir ilişki ve oyun olsun diye öyle size ümit vermesi ihtimali güçlüdür. Siz bir kadınsanız ve süregelen bir ilişkiniz varsa ilişkinizde, karşınızdaki kimsenin kapasitesinin üzerinde şeyler bekleyebilirsiniz. Bunu yapmayıp, biraz daha akılcı davranırsanız gününüz çok olumlu geçebilir. En iyisi bütün konsantrenizi verip, herşeyi tam olarak halledip, sonra özel şeylerle ilgilenmenizdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Bugün yakın çevrenizdeki aktivite ve iletişimdeki yoğunluk yüzünden yorulmanızmümkün. Çevrenizle ilişkileriniz ön planda olabilir, eğitim konusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzü güçlendirmek için doğal yollardan yararlanmak bugün sizin için çok rahatlatıcı olabilir. Bugün sevdikleriniz,akrabalarınız ve ailenizle ilgili sorumluluklarınız gündeme gelebilir. İçinize dönük olmanız diğer konulara sabırsızlıkla yaklaşmanıza yol açıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
İşverenleriniz ve iş arkadaşlarınızla aranızdaki buzlar erimeye başladı. Hemfikir olduğunuz konularda uzlaşma sağlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
İşyerinizde yaşanan gerilimlerden uzak durmak yararınıza olacaktır. Maddi konulardaki kararları tek başınıza almanız, sorumluluğun tamamen sizin üstünüze kalmasına neden oluyor. Sağlıklığınız için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Ay burcunuzda ilerlerken dikkat çekici zamanlara doğru ilerlemektesiniz. Yeni girişimlerinizi öne çıkarabileceğiniz olanaklar bulacaksınız. Fakat bazı engelleri yapıcı karşılamanız gerek. Kişiliğinizi ortaya koyabildiğiniz bu dönem ikili ilişkilerin getirdiği köklü değişiklikleri sabırla karşılamalısınız. Sizi duygusal olarak etkileyecek her konuda fedakarlık yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Eski işinizi, konumuzu ve rahatlığınızı arıyorsunuz. Aklınız hala orada. Bugün eski işinizle ilgili bir tüyo alabilirsiniz. Ama kısa vadede bir iş değişikliği gözükmüyor. Elinizdekini iyi kullanmanız için önerilere ihtiyacınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Siz de bu beraberliğin tekrar başlamasına ılımlı bakabilirsiniz. İş yerinizde size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz. Bu size beraberinde yeni teklifleri de getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Gelecekten çok umutlu oluşunuz, sağlam nedenlere dayalı. Ortalamanın altına düşmeyen geliriniz, daha çoğuna ulaşma çabalarınızı önünde bir engel gibi durmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Haftasonu çıkabilecek beklenmedik işleri yabana atmayın. Çok olumsuz sonuçlara sebep olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed