Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Karşı cins ilişkileriyle ilgili bazı beklentilerinizin boşa çıkması mümkündür. Planladığınız bir buluşmada umduğunuzu bulamayabilir ya da planladığınız yaklaşımları yapamayabilirsiniz. Böyle bir planınız olsa da olmasa da karşı cinsten haksızlık ya da anlayışsızlık görmeye açıksınız. Özellikle siz bir kadınsanız erkeklerin kırıcı tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bugün, size değer verdiğini zannettiğiniz bir erkeğin aslında sizi hiç de ciddiye almadığını öğrenerek sinirlenmeniz de olasıdır. Bütün bu sayılan olumsuzluklar diğer insanların size karşı olan tutumlarıyla ilgili şeylerdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Bugünlerde sıkıntıyla peşinizde dolanan biri var. Sizin adınızın da içinde olduğu hoş olmayan bir söylentinin gerçeklik derecesini öğrenmek isteyecek, bunun için uygun bir anınızı bekliyor. İnsanlara biraz tepeden yargılayıcı bakıyorsunuz. Başarısızlık diye bir şeyi kabul etmiyor, bu özelliğinizi abarttığınız bazı durumlarda tepkiler alabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Gelen yeni gün size huzur verdiği kadar yorgunluk da sunacak. İşlerinizi aksatmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Size birkaç yerden para gelebilir. bu sayede iyi bir yatırım yapabileceksiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın. Anlamsız kıskançlıklarla onu üzmeyin. Kendinizi bitkin hissediyorsunuz. Tatile çıkmanızın tam zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Kısıtlayıcı şartlardan çok iş çıkardınız. Bugün öğle saatlerine kadar biraz dinlenmek hakkınız. Gevşeyebileceğiniz konular ve çocuklara ayırdığınız zaman size hoş duygular yaşatacak. Gün ortasından sonra süregelen iş temponuz yükselecek. Duygusal açıdan biraz hassaslık göstereceğiniz iş ilişkileri yanında detaylara odaklanmak zorunluluk olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Sizin çok inanarak, yakınlarınızın da peygamber sabrıyla beklediği bir projeniz var. Maya tutacak gibi görünüyor. Zaten önünde hayli zamandan başka bir engel yoktu. Sevinecek ve sevindireceksiniz. İş yaşamınızda bunun dışında olumlu ya da olumsuz bir sürpriz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Kendinizi yeni bir aşka hazır hissediyorsunuz. Geçmişle bağınızı koparma isteğiniz gerçekleşiyor. Çok yakında yeni bir ilişkinin kapıları aralanabilir. Sizin için sürprizlerle dolu bir gelişme var. Meslek yaşantınızda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Bugünlerde içinizde bir savurganlık arzusu var. Ama sıkıntılı günler kapınızı çalabilir. İyi vakit geçirmek istemenizin yanı sıra cömertliğinizi kanıtlama çabası içinde gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Şu birkaç gün içinde sıkı bir iş insanı duyarlılığıyla sinyalleriniz açık olmalı. Küçük bir ortaklığa soyunduğunuz kişiyle ilgili aldığınız referanslar, biraz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed