Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün beklediğiniz şeyler hakkında güzel fırsatlar yakalayacaksınız ama fırsatları değerlendirirken de zorlanacaksınız. Siz Boğalar ani kararlardan kaçınırsınız. Ağır ama emin adımlarla ilerlemek istersiniz. Böyle olunca da pek çok iyi fırsatı elinizden kaçırırsınız. Bugün biraz daha kendinize güvenle hareket edeceksiniz. Vereceğiniz ani karar ilerde sizi pişman etmeyecek. Duygusal hayatınızda mutluluk ve hüzün bir arada olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Başarı... Bugünlerde her istediğinizi forma sokabildiğiniz için başarıya çok yakınsınız. Her istediğinizin olması sizi bile çok şaşırtıyor. Ailenizi özlüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün yaşayacağınız olayların kontrolü tam olarak sizin elinizde değil. Esnek ve toleranslı davranmanız lehinize olacaktır. Ortak hareket etmek yerine tek başınıza yürüteceğiniz işlerden daha çok verim alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Ay burcunuzda kalarak bugünde sizi destekleyecek. Son derece hızlı hareket etmeniz, eldeki planlara daha yakından odaklanmanız söz konusu. Yeniliklere açık olduğunuz bu dönem düşüncelerinizde yenilikler var. Özellikle keyif aldığınız bir konu üzerinden başarı elde edebilirsiniz. Bu arada günlük işlerin getirdiği yoğunluk nedeni ile daha planlı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız da bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor. Ama bu bunalımınız uzun sürmeyecek. Bu günlerde işinize yakınlık duyacağınız gelişmeler bekleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Uzun zamandır kenarda tuttuğunuz küçük birikiminizi değerlendirmek konusunda bazı endişeleriniz var. Bugün bu konuda fikri destek alacağınız bazı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Kendinizle alakalı bazı nahoş duyumlarınız var. Buna aldırmaz görünüşünüz, bu söylentilerin ilgilenenlerini her gün çoğaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed