Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Bazı kişilerin sizi çekemeyerek ortaya değişik sorunlar çıkartmaya çalışabilirler. Onlara aldırmayıp, istediğiniz doğrultuda ilerlemekte israrcı olmalısınız. Eğer siz evli bir yengeçseniz bazı olaylar eşinizle daha iyi anlaşmanıza ve duygusal kaynaşma içinde olmanıza neden olabilir.Aşk hayatınızda çok fazla heyecan gözükmüyor. Ancak, daldan dala atlamak yerine elinizde olan kişiyle yetinmeniz gerekecek. Belki de o kişi aslında arayıp da bulamadığınız kişidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Genel anlamda kendinizi zinde ve mutlu hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bazı önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Öteden beri kavgalı olduğunuz bir insan var, aslında aranızı düzeltmeyi gerçekten çok istiyorsunuz fakat onun bunu istediğinden emin değilsiniz. Bu ilişkiyi bir düzene sokmak zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2016)
RAHAT bir gün. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çılgına çeviriyor. “Her şeyi ben biliyorum” havasından da vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Daha önce verilmemiş ve belki de tecrübeli olmadığınız bir görevi üstlenmeniz beklenecek. Ancak herhangi bir sorumluluk almaya da hiç niyetiniz yok gibi. Diğerlerine haksızlık etmeden yapabi-leceğiniz işleri almaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Hızlı ve planlı ilerlemeniz gereken şartlar var. İşle ilgili artan sorumluluklar sizi organize olmaya itecek. Tamamlanması gerekli işler karşısında daha fazla sorumluluk bilinci içinde olmalısınız. Kariyerde yapmak istediğiniz değişiklikler ise üstlerin desteği ile ilerleyebilir. Onlarla olan bağlarınızı korumalı, ani ve duygusal kararlardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Ekonomik olarak memnunsunuz. Bu aralar konumunuzu daha netleşmiş yetkilerle daha belirgin duruma getirebilirsiniz. Çok doyumlu ilişkiler içinde, çok sevdiğiniz bir işi yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Kendinizi yeni bir aşka hazır hissediyorsunuz. Geçmişle bağınızı koparma isteğiniz gerçekleşiyor. Çok yakında yeni bir ilişkinin kapıları aralanabilir. Sizin için sürprizlerle dolu bir gelişme var. Meslek yaşantınızda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Daha hesaplı yaşamaya çalışabilir, bugünlerde birikiminizi arttırma uğraşları içine girebilirsiniz. İleriki günler içinde toplu paraya ihtiyaç duyabileceğiniz bir satın alma işiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Aralık 2016)
Bu gününüz güzel geçecek ama günü kurtarmak size yetmemeli. Her gününüzü böyle geçirmenin yolunu aramalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed