Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Kontrolünüz dışına çıkan olaylarla uğraşmanız gerekebilir. Yanlış anlaşılmalara açıksınız, ama bu durum hareketlerinizi değiştirmenize neden olmayacağa benziyor. Eğer kullandığınız yöntemlerden veya gittiğiniz yollardan memnunsanız, kendinizde değil diğerlerinin bakış açısında değişiklikler yapmaya çalışmanızda fayda var. 17 Eylül civarında ortam karışık olabilir, ruhen dinlenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ortama rağmen hayal dünyanız geniş olabilir, ama sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz. Aylık burç yorumlarınızda ele aldığım tutulmaların etkilerini de yaşayabileceğiniz bir hafta sonu okumanızı öneririm Niobe’Ce.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Önemli diyerek aldığınız birtakım kararlarınızın arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu eksikliği arada bir gösteriyor, sizi yakından tanıyanları bu tavrınızla zorda bırakabiliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir. Önümüzdeki günler içinde uzun bir yolculuk söz konusu. Siz bu yolculukta uğurlayan olarak görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Herkes sizin bencil ve kendini beğenmiş olduğunuzu düşünüyor ancak bol gönüllülüğünüz ve yardımseverliğiniz herkesi susturacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Duygusal hayatınızda önemli ve köklü değişimlerin yaşanacağı ve bakış açınızın değişeceği bir dönemde bulunuyorsunuz. İş ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek ve ciddi kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Zekânız ve yaratıcılığınızla mesleğinizde zirveye çıkmanız hiç zor değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Biraz dinlenmek ve iç dünyanızı yenilemek adına fırsatlar yaratacaksınız. Bazı sorumluluklar ve eve ait uğraşlar olsa bile ailenizle geçireceğiniz zamanlar size iyi gelecektir. Yakınların desteği, evde yapılması gerekli olumlu değişiklikler göze çarpacak. Eldeki maddi kaynakların daha akıllıca kullanılmak adına kararlı ve tutarlı adımlar atmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Aralık 2021)
İş yaşamınızda çeşitli gerginlikler yaşayabileceğiniz ve sorumluluklarınızın her zamankinden fazla artacağı bir gündesiniz. Yönetme yeteneğinizin artması ve çalışmalarınızdaki yoğunlaşma karamsar bir ruh haline girmenize neden olabilecektir. İşiniz konusunda yeni bir karar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Duygularınızın karşılıksız olması sizi hayal kırıklığına uğrattı. Oysa bunun çok olağan bir şey olduğunu zamanla anlayacaksınız. Sevginizi kazanmaya çalışan biri var. Bu günlerde yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Para konularında tutumsuzsunuz fakat son günlerde geliriniz gayet iyi durumda. Dilediğinizce harcama yapabiliyorsunuz. Bu kadar a-harcama yapmak yerine paranızı yatırımlarda değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Aceleci davrandığınız ilişkilerde belli bir zaman sonra problemler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed