Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Eylül 2013)
Yakın çevrenizden kişiler veya akrabalarınız sizi bazı konularda desteklemeyebilir ya da söylemek istediğiniz şeylerin anlamını dahi çıkartamayabilirler. Olaylara özgün bir açıdan yaklaşıyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Eylül 2013)
Bugün uzun vadeli çalışmalara yöneleceksiniz ve elinizdeki tüm imkanları en iyi şekilde kullanmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz ve bu bir çok anlamda kendinize güvenmenizi sağlayacaktır. Ev işleriyle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz, akşama doğru.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Eylül 2013)
Bugünlerde çok yorgunsunuz ve kafanız karışık. İşinizin sizden beklentileri oldukça farklı. Bu beklentilere yetişeyim derken yorulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Eylül 2013)
Derin bir algı kabiliyetiniz olacak bugün. Özellikle sevdikleriniz ile aranızda telepatik bir etkileşim oluşabilir. Duygu ve düşüncelerini onlar ifade etmeden hissedebilirsiniz. Doğru kullanımda bu iki tarafa da fayda sağlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Eylül 2013)
Biraz içinizde yaşadığınız endişelerle ilgilenme vakti. Geçmişte yaşanan konuların ağırlığı karşısında çaresiz kalmamalı, sizi koruyan etkilerle yola devam etmelisiniz. Sizden zor durumda olan kişilere destek vereceğiniz çalışmalar da olabilir. Kişisel konularda oldukça kararlı ilerlediğiniz bu dönem sizi engelleyen her şeyden uzaklaşma şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Eylül 2013)
İş yaşamınızda uzun vadeli çalışmalara yönelebileceğiniz ve size maddi kazançlar getirebilecek çalışmalara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Daha çok istikrarlı çalışmalar yapabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Eylül 2013)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Eylül 2013)
Yapacağınız tüm çalışmalarda uzun vadeli düşünecek alabileceğiniz sonuçları önceden değerlendireceksiniz. Bugün maddi konularda önemli atılımlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Eylül 2013)
Kısa bir süre sonra beklentilerinize ulaşmak için elinize fırsatlar geçecektir. Gözünüzü dört açın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141995 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed