Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Evinizi, ailenizi veya resmi ofis ortamınızı ilgilendiren başlıklarda tuhaf gelişmelere açık birkaç günün içerisindesiniz. Bu alanlarda tartışmalı veya gerginlik yaratan durumlar varsa, bunları çözme şansı bulabileceğiniz günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sezgilerimize özellikle kulak vermemiz gereken bir gün! Güneş ve Uranüs arasındaki olumlu açı bugünlerde, alışılmadık şeyler ortaya koyma, rutinin dışına çıkma, yeni, hatta tuhaf fikirler bulma, yeni şeyler deneme, yeni işlere başlama, farklı olanı arama isteğimizi ve şansımızı arttırıyor. Alışkanlıklarımızdan kurtulmak, yeni şeyler denemek, özgür olmak ve özgür düşünmek isteyebiliriz. İçinizden çıkan bu kaşif ruhu diğerlerinin desteğini almamızı da kolaylaştırabilir. Ya da beklenmedik ve olumlu gelişmeler sorun yaşan yerlerdeki tıkanıklıkların çözülmesini veya yepyeni fırsatları önümüze taşıyabilir. Ancak, yine de karışık hafta da olmamız sabırlı ve sakin kalmamızı, riskli olaylarda ve yerlerde tedbiri elden bırakmamızı gerektiriyor. Ani olaylar veya ortaya çıkan gerçekler söz konusu olabilir. Özellikle, elektronik cihazlarımızı B planlarımız elimizde kullanmalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Üstü örtülmüş, üzerine çok konuşulmamış ve geride kalmış bir sorun bugün gündeme gelebilir. Sizin kendinizi az da olsa suçlu hissettiğiniz bir konu olduğu için, konuşulmasından hiç hoşlanmayacaksınız ve hoşlanmadığınızı biraz da sertçe belli edeceksiniz. Güne çok iyimser başladınız. Yapıcı ve iyimser havanız akşam saatlerinde bozulabilir, ev ortamında huzur bulmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Sizler için hiçbir şey geç kalmış değil. Bugün hayatınızda yenilikler yapabilir ve bunun içinde fazla çaba sağlamanız gerekmiyor. Sadece biraz akıl biraz destek size yetecektir. Yeni ilişkiniz ciddi yolda ilerliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Bugün karşınızdakine isteklerinizi aktarmak konusunda sorun yaşamayacaksınız. Aklınızdan geçen dilinizden anlaşılır biçimde dökülecek. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Genellik olarak keyif veren planlar yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Bugün arkadaşlarınızla vakit geçirmek için güzel fırsatlar çıkabilir. Yapacağınız sohbetler sırasında sizi heyecanlandıracak yeni fikirler ortaya çıkabilir. Yardım temasının öne çıkacağı projelerde görev almak isteyebilirsiniz. Gelecekle ilgili daha umutlu olacaksınız. Bu olumlu hava yakın ilişkilerinize ve işinize de yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Dün öğrendiğiniz bir şey, iş çevrenizdeki bazı insanlarla daha mesafeli ilişkiler kurmanıza yol açacak. Akşama yakın bir toplantınız olabilir. Bu toplantıda bütün mesleki birikiminizi ortaya koymanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Aşk hayatınızda ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda da olabilirsiniz. Bu zor günleri, sevdiğiniz kimseyle birlikte olarak atlatmaya çalışın. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Haziran 2022)
İşbirliği ve ortaklıklarınız konusunda olumlu tutumlar içinde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Ortağınızla birbirinize yakın olabilir önemli anlaşmalarda karar birliğine varabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Önünüzdeki ilk ödemenin tedbirini şimdiden almaya çalışmalısınız. Bir öncekindeki gecikme paniğinizi unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed