Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Siz bir erkek yengeçseniz kadınlara karşı bilinçaltınızda taşıdığınız şüpheler yüzeye çıkabilir. Eğer siz evli bir kadınsanız bugün eşinizin sosyal ilişkileri, arkadaş toplantıları gibi şeyleri için söylenme ya da surat asma eğilimlerinizi dizginlemeniz gerekmektedir. Eğer buna dikkat etmezseniz hiç beklemediğiniz patlamalarla karşılaşabilirsiniz. Bugün ayrıca elinizdeki bazı imkanları çevrenizin yararı için kullanarak takdir toplamanız da olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Bugün, yaşamınızda değişiklik yapmak isteyebilir ve bunlar için girişimlerde bulunabilirsiniz. Enerjinizi doğru yönlendirmeyi başarırsanız her istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ikili ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Günü yalnız geçirmemeli ve değişikliklere açık olmalısınız. Çok şey öğrenerek ufuklarınızı genişletebileceğiniz bir gündesiniz. Öğle saatlerinde hareketlilik var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Kartınız Aşk... Bugün güneş burcunuz size müjde üstüne müjde verebilir. Uzun süredir beklediğiniz fırsatları bugün kullanabilirsiniz. Başarı yolunda ilerlemeniz kıskanılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Baharla birlikte hız kazanan sosyal faaliyetlerinizde bazı organizasyon bozukluklarıyla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Maddi kazancınız artıyor ancak aşırı para harcama huyunuz sizi sıkıntıya sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Oldukça derin ilişkiler arayışındasınız. Duygularınızı akıcı biçimde ortaya koyarken aşırı tutkulu olabilirsiniz. Ancak bir yandan da aşkta kendinizi kaptırmak yerine daha ölçülü adımlar atmaya çalışın. Sezgilerinizi kullanarak yaratıcı konularda başarılı çalışmalar yapabileceksiniz. Boş zamanların doldurulacağı değişik hobilerle gün daha huzurlu geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Yaratıcığınızı ortaya koyabileceğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Yine de yalnız çalışmaya ve çalışmalarınız bugün paylaşmamaya dikkat edin. Çalışmanızı bir çok gözden geçirmelere ihtiyaç duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Parasal konularda doğru, yerinde kararlar alabileceğiniz bir gün. Yatırım ya da iş ortaklığı gibi konular üzerinde düşünceleriniz varsa , bugün bun düşünceleri harekete geçirmeniz için uygun bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Pek çok şeyi başarabilecek yeteneğe sahipsiniz. Bunu bilerek kendinize biraz daha güvenmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed