Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (26 Eylül 2013)
Bittiğini veya yara aldığını düşündüğünüz bazı ilişkiler kendini yenileyebilirler. Bu süreçte ailenizin desteğini de alabilirsiniz. Aşk hayatınız, eviniz, aileniz veya yaratıcılık gerektiren işleriniz ön planda olabilir, bu konular kariyerinizi ya da toplum içerisindeki imajınız üzerinde etkili olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (26 Eylül 2013)
Ailenizle aranızda devam eden problemleri aşmanız için bugün karşınıza güzel bir fırsat çıkacak. Bunu değerlendirmeye bakın. İhmal ettiğiniz arkadaşlarınız ile vakit geçirmek için planlar yapabilir ve bu konuda onlarla görüşme yapacaksınız. Sağlığınızla ilgili ufak problemleri ciddiye alıp en kısa zamanda doktora görünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (26 Eylül 2013)
Birileri sizden borç veya yardım için mali destek isteyebilir. Ama dostunuz olduğundan iyice emin olmanız gerek. Temkinli olmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (26 Eylül 2013)
İçinizde biriktirdiğiniz bazı şeyleri sesli olarak ifade etme şansını kullanın. Cesaret edemeseniz bile “sen bu konuda ne düşünüyorsun” diyen kişiler buna hizmet edebilir. Herkesten farklı düşünmek tepki çeker diye bir kural yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (26 Eylül 2013)
Artık sabırlı davranmayı öğrendiniz. Şimdi pek çok şeyi geride bırakmanın rahatlığını yaşamaktasınız. Kontrol edemediğiniz konuları kabullenmekle işe başlamalı, hayatınıza giren olumlu gelişmeler yönetmelisiniz. Sosyal hayatınızda esen olumlu hava ile kurulan dostluklar, aşk ilişkilerinde yaşadığınız yüzleşmeler keyifli sonuçlar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (26 Eylül 2013)
Kendinizi yorgun ve bitkin hissetseniz de elinizdeki işleri bitirmek durumundasınız. Biraz daha dişinizi sıkarsanız işini hale yola koyulacak sizde rahat bir nefes alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (26 Eylül 2013)
Yeni başlayan birlikteliğinizde fazla verici davranmayın. Onu memnun etmek için bazen gereğinden fazla çaba harcıyorsunuz. Karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan ona yaklaşmanız size hayal kırıklığı yaşatabilir. İşinizle ilgili problemleri gereğinden fazla büyütüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (26 Eylül 2013)
Parasal konularda rahat olduğunuz bir gündesiniz. Bugün yapmak istediğiniz harcamaları rahatlıkla yapabilecek geleceğe yönelik hiç bir kaygı hissetmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (26 Eylül 2013)
Ailenizle ve sevdiğinizle aranızdaki problemler ve günlük yaşantının getirdiği problemler sizi çok yordu. Kafanızı dinlemeye ve sorunlardan , insanlardan uzak durmaya çok ihtiyaç duyuyorsunuz. Kısa bir tatil belki iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142263 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed