Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Süregelen beraberliğinizde mutlu bir dönem başlayabilir. Ne varki, tüm bunlara rağmen aşırı iyimserlikten kaçının. Karşınızdaki kişi tarafından yanlış anlaşılabilir hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sizin için önemli sayılabilecek ve tavsiyelerine değer verdiğiniz kişilerin sözlerini muhakkak dinlemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Kendinizi belli yalnızlıklar içersinde hissettiğiniz konuları, birkaç dostunuza açmanızda yarar var. Tek başınıza üstlenemeyeceğiniz sorumluluklar, bugünlerde yıpratıcı olabilir. Bugünlerde ilişki konularında belirsizlikleriniz olabilir, değişiklik düşüncelerine yönelebilirsiniz. Geleceğe dönük planlarınız, bazı endişelerle sizi böyle davranmaya itebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Kartınız Deli... Yoğun ve stresli birgün geçirecek ve aklınız başınızdangitmiş hale geleceksiniz. Lara Yıldızkartınızın stres yüzünden hafızanızındağıldığını göstermekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
İş yerindeki hedefsiz tartışmaların içine sizi de çekmeye çalışacaklar. İnsanlar sanki kavga arıyorlar gibi düşüneceksiniz. Partnerinizle yapacağınız konuşmalarada hırs yapmadığınız sürece ipler elinizde olacak. Kardeşinizle keyifli saatler geçirebilirsiniz. Bir günlük bile olsa otoriter tavrınızı bırakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Bir parça sizi yoran ve endişe yaratan konulara odaklısınız. Uzun zamandır bırakmak istediğiniz alışkanlıklarınızın getirdiği yorgunluklar geri planda kalırken kendinizi korumaya özen göstermelisiniz. . Şimdi başkalarına yardımda bulunacağınız uğraşların getirdiği sorumluluklarla meşgul olma zamanı. Karar vermekte zorlandığınız kardeşlerle ilgili konular üzerinde durabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Deneyiminiz sayesinde pek çok sorunun aşılmasını sağlıyorsunuz. Sizin bu özelliğiniz çevrenizdekileri çok rahatlatıyor. Ama bu durum bazen yükünüzün artmasına neden oluyor. Bir süre sonra yorgunluk ve bıkkınlık yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Yeni başlayan birlikteliğinizde fazla verici davranmayın. Onu memnun etmek için bazen gereğinden fazla çaba harcıyorsunuz. Karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan ona yaklaşmanız size hayal kırıklığı yaşatabilir. İşinizle ilgili problemleri gereğinden fazla büyütüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Gelecekten çok umutlu oluşunuz, sağlam nedenlere dayalı. Ortalamanın altına düşmeyen geliriniz, daha çoğuna ulaşma çabalarınızı önünde bir engel gibi durmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Haziran 2022)
Aşk konusundaki kıskançlıklara dikkat edin, dostunuzla düşmanınızı ayırmanızın zamanı geldi de geçiyor bile. Yatırım konusunda ani kararlar vermekten kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed