Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (30 Ağustos 2013)
Çevrenizdeki bir kişi bir konunun halledilmesi için ilginç bir yöntem önerebilir, hemen ‘’hayır’’ demek yerine üzerinde düşünmenizde fayda var. İnsanlarla iletişim içinde olmanız kendinize yeni bir yön vermenizi sağlayacak tecrübeler edinmenizi ya da seyahatlere çıkmanızı sağlayabilir. Bir iş birliği veya ilişki sizi hedeflerinize yakınlaştırabilir. Kişisel değişiklikler yapmak için uygun zaman değil.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (30 Ağustos 2013)
Bu burcun insanıysanız sabah saatlerinde evinizde, ailenizden biriyle ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz. Ama karşınızdaki insanın çabalarıyla bu tartışma tatlıya bağlanacak ve gününüzün geri kalan kısmını etkilemeyecek. Ayrıca şansınızın üzerinizde olduğu bir gündesiniz. Çeşitli konularda atılımlarda bulunabilir şans oyunları dahi oynayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (30 Ağustos 2013)
Kartınız Aşk... Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanarak tavrınızı değiştiriyorsunuz. Öncelikle bazı konuları ona sorup öğrenmeniz başarı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (30 Ağustos 2013)
Keyif amaçlı başladığınız veya şimdiye kadar sadece eğlenceli olduğu için yürüttüğünüz bir uğraşınız bugünlerde biraz emek istiyor. Deneyim ve pratik imkânının yanında biraz da teorik bilgi edinmekte fayda olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (30 Ağustos 2013)
Günün ilerleyen saatlerine kadar sabırlı olun. Zira geçmişe sünger çekeceğiniz zamanlar yakın. Ay burcunuzda yerini alırken, duyguların ön planda olacağı paylaşımlar içindesiniz. Olaylara karşı daha duyarlı yaklaşacak, kişisel açıdan sizi oyalayan konuları toparlayacaksınız. En önemlisi çok büyük imkanlar yaratacağınız fırsatların peşinden gideceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (30 Ağustos 2013)
İş yerinizde, yöneticileriniz ve birtakım iş arkadaşlarınız arasında bir tartışma yaşanabilir. Siz bu tartışmaya katılmayacaksınız fakat tartışma konusunun ne olduğu üzerine konuşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (30 Ağustos 2013)
Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (30 Ağustos 2013)
Aldığınızı borçlarınıza vermekten yine cebinizde paranız kalmadı. Bu yüzden kendinize bir borç kaynağı aramaya çalışacaksınız. Ama borçlarınızın çoğalmamasına da biraz daha dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (30 Ağustos 2013)
Çevrenizdeki bazı insanlara karşı biraz daha dikkatli olun, sırlarınızı paylaşmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142270 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed