Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Bugün çevrenizdeki insanları veya olayları zorlamamalısınız. Küçük başarılar sizi tatmin etmiyor. Ancak büyük başarılar elde etmek için basamakları birer birer çıkmaya çalışmalı, aceleci davranmamalısınız. Bugün güçlü bir kişiliğiniz var. Bunu zamanında ve yerinde kullanmaya çalışın. Bugünü biraz sabır ve azimle çok iyi geçirebilirsiniz. Eğer bekarsanız ama bir ilişkiniz varsa karşınızdaki insana isteklerinizi zorlayarak yaptırtmaya çalışmamalısınız. Böyle bir durumda olaylar hem sizin düşündüğünüz doğrultuda ilerlemeyecek, hem de aranızda uzun süredir var olan ilişkinin sarsılmasına neden olacaktır. Düzenli spor yapmanız kendinizi daha iyi hissetmenize neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Yakın bir zamanda kısa bir yolculuğunuz var. Sizi bu yolculuğa pek sıcak baktırmayan duyumlar alıyorsunuz. Ama gitmeniz halinde, yeni düşüncelerle yeni planlar içine girebilirsiniz. Sizi çok ilgi çekici bulan birine, bazı önsezilerinizle yakınlık duyamıyorsunuz. Sezgileriniz, karşı tarafın ısrarcılığına rağmen sizi bu ilişkiyi sınırlı tutmaya yönlendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Menfaatinizin olmadığı yerden hemen uzaklaşıyorsunuz. Bu da geleceğe yönelik iyi bir başlangıçlar yapacağınızı gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Sizin için özel biriyle aranızda romantik bir yakınlaşma yaşanabilir bugün. Birlikte seyahate çıkmak, birbirinize zaman ayırmak ve karşılıklı duygularınızı ifade etmek için fırsat yaratabilirseniz çok güzel zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Mesleğiniz açısından fırsatlarla dolu bir süreç içine giriyorsunuz. Daha fazla gayret göstermeli ve öncülük etmekten çekinmemelisiniz. Bu sayede işinizle ilgili tanınma sağlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla özellikle de üstlerinizle iletişiminiz güçleniyor. Ancak sözlerinizde ölçülü ve sabırlı olmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Nisan 2023)
İş ilişkileri üzerine konuşmaktan çok hoşlanıyorsunuz. İşle arkadaşlığı birbirinden ayırmanız konusunda uyarılabilirsiniz. İşiniz kadar işyerinizdeki ilişkiler de hayatınızın bir parçası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Parasal konularda beklediğiniz gelişmeleri yaşayamayacağınız beklentileriniz dışında gelişmelerin olacağı bir gün. Hazırlıklı olmadığınız bazı harcamalar sizi sıkıntıya sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Bir aile sorunu gündeme gelebilir. Sizden müdahale bekleniyor ama dile getirilemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed