Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Tam pozisyon almışken veya bir yola girmişken meydana gelen gelişmeler planlarınızı bozuyor olabilir. Ancak, meraklanmayın. Hafta sonu geldiğinde, işlerin nereye doğru gideceği ya da nasıl ilerleyeceği konusunda daha iyi fikirleriniz olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın boşlukta seyredeceği bugün de, samimi ve sıcak tavırlar geliştirebiliriz. Dün bir araya gelen Venüs ve Mars sevgi paylaşımlarını arttırmaya, aşk hayatımızda fırsatlar dağıtmaya devam ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Sizi yakından tanıyanlar son zamanlardaki durgun halinizin, arkadaşlar arasındaki küçük tartışmalardan kaynaklandığını düşünüyorlar. Bu kadarla sınırlı olmadığını gizlememeniz gerekiyor. Uzaktan verimli tespitler yaptığınız bir gelişmeye yakınlaşmanız gerekebilir. Sessiz kalmaya kararlı göründüğünüz bu konudan uzak durmak sizin için daha yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Aileniz ve arkadaşlarınızla bir seyahate çıkacaksınız. Yoğun temponun ardından bu size iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Mesleki fırsatları görmekte zorlanıyorsunuz. Patron konumundaki kişilerle aranızda, gereksiz samimiyetten veya rehavetten kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Kiminle hangi mesafeden iletişim kurmanız gerektiğini belirleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Ticari alanlardaki çalışmalarınızda olumlu gelişmeler gözüküyor. Anlaşmalar ve sözleşmeler açısından hareketlilik yaşayabilirsiniz. Gün içinde pek çok görüşme yapmanız ve ziyarette bulunma ihtimaliniz oldukça yüksek. Hem sözlü hem de yazılı iletişim trafiğinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Kardeşlere dair konularda yeni gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2023)
İş yerinizde herkesin sorun yaşadığı biriyle açıkça konuşma işi sizin üzerinize kalacak. Size birtakım konularda destek olacağını söyleyenler, sizi yarı yolda bırakabilirler, dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Paranızı akıllıca kullanmayı iyi biliyorsunuz. Bugün yatırımlarınızdan beklemediğiniz miktarda kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kazancınız ile büyük harcamlar yapmayı planlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Keyfiniz yerinde olmakla birlikte bazı huzursuzluklar özellikle iş yaşamında belirebilir. Daha sebatkâr olmalı ama aşırı inattan da kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed