Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Bazı konularda kafanız karışabilir, gerçeği görmekte, olayları çözmekte veya ipuçlarını yakalamakta zorlanabilirsiniz ya da kafa karışıklığı yaratan her ne ise, siz buraya onu koyabilirsiniz. Ancak, üzülmeyin. Çok fazla üzerinde durmamanız durumunda akabinde her şeyin yoluna girdiğini görebilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Arzu ederseniz, 10 Kasım’la ilgili yazımı Yazarlar bölümündeki köşemden okuyabilirsiniz. http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Bugün vaktinizin çoğunu kendinize ve sevdiklerinize harcayabilirsiniz. Bugün özellikle zihinsel faaliyetlerinize önem vereceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber daha önceden planını yaptığınız bir organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bugün uzaktaki bir akrabanızdan alacağınız haber canınızı biraz sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Kartınız Şüphe... Büyük riskler almaya çalışıyor, tehlikeli oyunlar oynuyorsunuz. İş çevrenizde bazı yatırımlarınız sizi şok edebilir. Dikkatsiz davranışlar sergiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2023)
İlişkiniz zor bir dönemden geçiyor.Eğer dürüst davranırsanız şakınızıgüçlendirme şansınız oldukça fazla.Beraber iş yaptığınız kişilerden alacağınızhaberler ve yapacağınız görüşmeler işinizedaha fazla odaklanmanıza neden olabilir.Onların sözlerini de dikkate almanız gerekiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2023)
İş ve para durumunuzu sağlam ilerletmek adına akılcı kararlar alıyorsunuz. Yeteneklerinize, ticari zekanıza güvenerek bütçenizi yeniden toparlayabilirsiniz. Gereksinimlerin arttığı bu günlerde gelir gider dengenizi korumaya çalışın. Kazanç sisteminizde başlayan olumlu değişiklikler hayata geçerken, yaratıcı konular gelirlerinizi etkileyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Bugün dikkatli olursanız, büyük bir fırsatla karşı karşıya gelebileceksiniz. Bu fırsatı kaçırmamalısınız. Önünüzde parlak bir gelecek görünüyor. Sadece, size yaklaşan fırsatları önceden sezebilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Aşk hayatınızla ilgili barındırdığınız korkular ve endişeler çok gerçekçi görünmüyor. Sevgilinizin sizinle paylaşmak istediği önemli konular var. Bu önemli konuları duymaya yanaşmıyor gibisiniz. İş değiştirip değiştirmemekle ilgili tereddütleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Umut bağladığınız bir paranın gecikmesi, bu sıralar sıkıntılar yaratabilir.Küçük tasarruflarınızı çok yabancısı olduğunuz alanlarda değerlendirme niyetiniz pek gerçekçi değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Kendi başınıza yapmayı sakıncalı bulduğunuz bazı saptamalar, sandığınız kadar paydaş gerektirmiyor. Söz konusu davranışlardan en fazla etkilenen kişi oluşunuz, size bu hakkı fazlasıyla veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed