Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
Kaygılı veya zorlu bir ilişki içine girme yolundasınız. Ancak, sizin için neyin kabul edilebilir, neyin kabul edilemez olduğunun farkındaysanız, olayın üstesinden gelmeniz de kolay olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2023)
Bazı tavırlarınızın insanlar tarafından yanlış anlaşıldığını düşünüyorsunuz. Ama bu tavırlarınızda yanlış anlamayı kolaylaştıracak taraflar da oldukça fazla. Belli bir istikrar kazandırmak istediğiniz ilişkilerinizde düzenlemelere gidebilirsiniz. Ortaya koyup tartışmaya açmaya hazırlandığınız bir konu, sizi bu davranışa itecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
AŞK: Bugün gönül meseleleriniziçözerek nefes alacaksınız. Hatayakendinizi kapatmanız aşkyaşamınızı uzatacak.Kıskançlıklar geride kalmalı.Tesadüflerle dolu gün geçirerekhuzuru yakalayacaksınız.PARA: İş arkadaşlarınız canınızı sıkabilir. Bazıamaçlarınıza ulaşamamanız sebebiyle tam anlamıile stresli bir gün geçireceksiniz.SAĞLIK: Gözlerinizdeki sorunlar artabilir.Tansiyonunuzu kontrol altına alınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
İlişkinizi daha iyi seviyeye taşıyabilmek elinizde. Biraz anlayışlı olur ve az hükmetmeyi tercih ederseniz, sevdiğiniz insanın sizinle hiçbir sorunu kalmayacak. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapacaksınız. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle atak bekliyordu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
Duygusal açıdan daha yaratıcı ve tutkulu olabilirsiniz. Sezgilerinizin kuvvetlendiği fark edeceksiniz. Mücadele gerektiren konularda başarılı olabilirsiniz. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebileceksiniz. Bilinçaltına ittiğiniz konularla yüzleşme cesaretini de gösterebilirsiniz. Yaratıcı çözümler bulmak bugün oldukça kolay olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2023)
Hırs yaptığınız bir konuda hırsınız yüzünden değil, aceleciliğiniz yüzünden sıkıntı yaşayacaksınız. Haftanın ortalarında başınızı ağrıtacak bir toplantıya katlanmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
İlişkiniz boyunca gözden kaçırdığınız bazı hatalarınızla bugünlerde yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Sizden adım atmanızı bekliyor. İş yerinde bazı olaylar bugün istemediğiniz bir biçimde gelişebilir, ama sizin de elinizden şu anda hiçbir şey gelmeyebilir. Sabırlı olmalısınız, tecrübe edineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2023)
Bazı aile bireylerinizin hamiliğini yapıyorsunuz. Bu konuda önemli bir desteğiniz de yok. Bu vefalı davranışınızda yaşadığınız yalnızlık geleceğiniz adına sizi ürkütüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2023)
İş yaşamınızda düşünceleri önemli biri, bir davranışınızın bazı sorumluluklardan sıyrılma çabası olduğunu düşünüyor ve bunu size yakıştıramıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed