Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
İletişim konusunda duygularınızı bugün daha dolaysız ve içtenlikle ifade etmeniz sizin için daha olumlu sonuçlar doğuracaktır. Düşündüklerinizi ifade ederken kullandığınız sözcükler her zamankinden daha büyük önem taşımaktadır. Geçmişinizdeki alışkanlıklara sıkı sıkı tutunmak yerine değişime artık hazır olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Elinizdeki konuları baştan gözden geçirmeli ve olası hataları düşünmelisiniz. Aksayan ve şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı şeyler onları yakalayacaksınız, bunu yapmazsanız ve önemli işlerinizde de bazı hatalar varsa bugün bunların bir sonucu ile karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
İş yaşamınızda da aşk yaşamınızda da biraz stresli günler geçiriyorsunuz. Ancak dostlarınız yanınızda ve kendinizi bu nedenle başarılı saymalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Eşiniz üzerinizde baskı kurmaya çalışabilir. Direkt uygulanan ya da duygusal olarak sizi baskı altında bırakmaya yönelik yapılan hareketler karşısında biraz daha sakin olmaya çalışın. İsyan havası daha çok zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Kariyerde ve mesleki alanda sizi cesur kılan gelişmeler hızlanmakta. Kendinize güven duyduğunuz bu süreci akılcı kararlar alarak yönetmelisiniz. Bir yandan da üstlerin getirdiği baskı ilişkileri zora sokabilir. Yine bu dönemde ortaklaşa işlerin getirdiği sorumluluklar var. Yaşanan değişimin getirileri ve size destek veren yeni bağlantılar öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2022)
İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlattı. Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Bugünlerde aşırı duygusallıklar yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmelisiniz. İşinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir. Bir teklif alabilirsiniz. Uzun zamandan beri sahip olmak isteyip de şimdiye kadar alamadığınız bir şey varsa bugün ona kavuşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Maddi konularda bütçenizi dengelemeye çalışmanıza rağmen hesapta olmayan bazı harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı planlarınızı bugün gerçekleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Önemli bir kararınızda aceleciliğe yönlendirilebilirsiniz. Bu kararda acelecilik size zarar verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed