Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Bu gün temkinli olmanız gereken konu iş veya okul ya da çevrenizdeki kadınlar... Onların bu girişimleri size zarar getirebileceğinden tedbirli hareket etmelisiniz. Uyumlu ve sakin tutumunuzu korumanız, bu sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Huzurunuzu koruyabilirsiniz.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Kasım 2021)
İstemeden ve farkında olmadan bir yakınınızın kalbini kırmış olabilirsiniz. Bu kişi bu duyguları içinde büyütecek ve yavaş size karşı gizli bir düşmanlık beslemeye başlayacak. Ya bu insanın gönlünü alın, ya da ondan uzak durun. Hayatınızda çok bir hareket olmasa da siz genel olarak halinizden memnunsunuz. Bunun yanı sıra uzun zamandır çok istediğiniz bir dileğiniz var ama bugünlerde gerçekleşmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
İşinizde grup halinde çalışmak size uygun. Karşılıklı fikir alışverişi yaparken kendinizi geliştiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Kalıcı ilişkiler her zaman sizi mutlu ve rahat bir ortama sürükleyecektir. İkinci iş yapmayı düşünüyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bu imkân oluşacak. Maddi rahatlığa kavuşmak için öncelikle harcamalarınızda standardı yakalamanız gerekiyor. Sağlık durumunuz iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Artık sabırlı davranmayı öğrendiniz. Şimdi pek çok şeyi geride bırakmanın rahatlığını yaşamaktasınız. Kontrol edemediğiniz konuları kabullenmekle işe başlamalı, hayatınıza giren olumlu gelişmeler yönetmelisiniz. Sosyal hayatınızda esen olumlu hava ile kurulan dostluklar, aşk ilişkilerinde yaşadığınız yüzleşmeler keyifli sonuçlar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Sabırlı olmanız gerekiyor, destek aradığınız konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler alabilirsiniz. Koşulların şekilden şekile girmesi, sizi umut ve umutsuzluk arasında götürüp getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Partnerinize karşı barındırdığınız güvensizlik, sessiz kalıp tepki vermediğiniz oranda büyüyor. İkna edici açıklamalar alamayacağınızdan o kadar da emin olmayın. Mesleğinizde çok hırslı olabilirsiniz. Fakat dikkatli olmanız gerekiyor karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken agresif bir tutum takınmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi iyi dengeliyor genellikle para sıkıntısı çekmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Çevrenizdeki insanlara rahatlıkla uyum sağlayabiliyorsunuz ama bazen davranışlarınız yanlış değerlendiriliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed