Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Hiçbirşeyi veya konuyu hafife almayın ya da fazla ciddiye? Zira, ilerlemeniz gerekip gerekmediğinin kararını verebilecek detaya hakim olmamış olabilirsiniz veya konulan teşhisler yanlış olabilir v.b.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Önceki günün yorgunluğunu ve sıkıntısını üzerinizde taşıyacağınız bugün genel olarak huzursuz olacaksınız. Gün içinde bazı konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler karşısında soğuk kanlılığınızı yitirmemeli ve kararlı olmalısınız. Akşam saatlerinde uzaktaki akrabalarınızda haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
AŞK: Şefkatli yönünüz baskın.Oldukça hoş bir dönemdengeçiyorsunuz ve kendinizi bulmuşgibisiniz. Yorgun düşmüştünüznegatif düşüncelerden. Amaartık kurtuldunuz.PARA: Dönem dönem maddisıkıntılar çekseniz de siz bunu çok büyük derthaline getirmiyorsunuz. İş yerinizde huzurlugünler sizler için oldukça yakın görünüyor.SAĞLIK: Şifalı bitkilere olan merakınızınmeyvelerini ilerde çok iyi şekilde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Diğer insanlarla birbirimize karşılıklı fayda sağlayalım diyeceğiniz bir gün. Eğer aklınızı doğru kullanırsanız çok daha pratik ve hızlı yol alınan bir gün geçirme şansınız var. Ruhsal konular ve kendini dinleme fırsatları çıkarsa kaçırmayın. Bu gibi konularda verim alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Uzaklarla ilgili konularda pek çok tecrübe edindiniz. Özellikle medya ve iletişim konuları hayatınıza daha fazla hareket getirdi. Gün ortasından sonra kariyerinizde başlayan olumlu süreci değerlendireceksiniz. Yaratıcı yanlarınızı geliştirdiğiniz her çalışma önemli olacak. Ancak aşırı iyimserlik sağlam hedefler belirlemekte zorluklar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Birçok şeyin tek odaktan kontrolü, kaçınılmaz olarak sorunlar çıkartabiliyor. Mutlak egemenlik saplantınızı biraz törpülemek, sorumlulukları yaymak durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Bugün duygusal hayatınızda bazı çılgınlıklar olabilir. Akla hayale gelmeyen işlere kalkışabilir, ani bir maceraya atılabilirsiniz. En kötüsü de size hiç de uygun olmayan kimselerle yakınlık kurmanız söz konusu. Aceleye getirilmiş yakınlıklardan uzak durun, zarar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Zaman içersinde belli bir tasarrufa ulaşabilirsiniz, ama bu, beklediğiniz boyutlarda olmayabilir. Yeni kaynak arayışlarınız var. Bunlarla ilgili görüşmelerde yeni haberler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2022)
Sert tepki verdiğiniz arkadaşınız, şu sıralar çok sağduyulu görünüyor. Bu, eleştirileri ciddiye almanız, problemi ortadan kaldırmanız için ilk adım olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed