Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Bir süredir çözümlenmemiş konuların yararınıza ilerlediğinin farkına varabilirsiniz. Bu farkındalığı doğru kullanmalı ve daha yaratıcı şekilde kaderinizi yönlendirmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Planlanmamış bir akşam programına dahil olabilirsiniz. Davet size cazip gelecek ve umduğunuz ilgileri fazlasıyla bulacaksınız. Hafta sonu kendinizi içinde bulduğunuz bir tartışma, bugün de kafanızı kurcalayabilir. Bu yüzden biraz düşünceli ve dalgın olabilirsiniz. Sizinle yakın ilgisi olmasa da üzerinde düşünmeden edemediğiniz birtakım konularınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2023)
AŞK: Olaylar karşısında duygusalkararlar vermeden önce dikkatlidüşünmelisiniz. Mantığınızıhislerinize yenik düşürmeyin.Sizi şaşırtacak birçok konuolabilir. Önsezilerinize bugünfazla güvenmeyin.İŞ: Yoğun gün geçirmenizden dolayı tüm çevreniziihmal ediyorsunuz. İş temponuzdaki bu hızyavaşlayınca maddi manevi zarar yaşayabilirsiniz.Bütçe dengesi için alacaklarınızı iyi kontrol edin.SAĞLIK: Kuşkulardan kurtulun, ruhunuzu arındırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Kendinizi iyi hissettiğiniz zaman gününüz daha güzel geçiyor. Ay’dan aldığınız olumlu etkiler sayesinde yaratıcı yönlerinizi ortaya koyabileceksiniz. Gizemli ve değişik olaylar ilginizi çekiyor. Çevrenizdeki kişilerin farklı yönlerinden yola çıkarak onların deneyimlerinden faydalanmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Duygusal olarak pek rahat değilsiniz. Ailenizi ilgilendiren temalar sizi oldukça yorabilir. Diğer taraftan yerleşimle alakalı sorunlarınız kısıtlayıcı şartları beraberinde getiriyor. Tamamlanması zorunlu işler nedeni ile daha planlı olmanızda yarar var. Biraz çaba ile en azından evde huzur ve uyum yaratabilir, özel hayatınıza yönelik çaba gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Tavsiyeler ve destekler sizin için önemli. Gurur yapabilecek koşullarda görünmüyorsunuz. Ãœstün görev bilinciniz var. Girişimcisiniz. Her türlü desteği hakkediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Aşk hayatınızda oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pek çok konuda bilir kişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden oluyor. Önceliği işinize vermeniz daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarda, grup çalışmalarında dikkatli ve uyanık davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Gelirinizden şikayetiniz yok. Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz. Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, biraz paniktesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2023)
Amacını aşmaya başlayan bir müdahalenizle ilgili olarak tepkiler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed