Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Dış etkenlerden fazlaca etkilenmeniz yüzünden yüzünden ruhsal sağlığınız tehlikeye girebilir. Bilinçaltı tepkilerine karşı uyanık olmalı, hareket ve düşüncelerinizde bilinçli olmaya özen göstermelisiniz. Sizin de pek farkında olmadığınız kalıplaşmış alışkanlıklar ve geçmiş koşullara fazlaca bağımlı kalmanız nedeniyle olumsuzluklar baş gösterecektir. Alacağınız bir teklif sizi hem mutlu edecek hem de gururlanmanıza sebep olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Bugün sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak. Sizi de geliştirecek fikir tartışmaları yaşayabilir, geleceğe dönük verimli yakınlaşmalar sağlayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri size biraz eleştirel bakıyor ve bunu açığa çıkartamıyor. Ona, bazı sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Çevrenizdeki insanlara samimi davranmıyorsunuz. Son günlerde yalan söylemeye başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Arkadaşlarla bir araya gelip birbirinize, ihtiyaç sahiplerine destek olacak çalışmalar yapmak, sosyal çevrenize fayda sağlayıp yararı dokunacak kişilerden istemeyi bilmek için güzel bir gün. Güçlü kişiler yanınızda olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Aldığınız hizmetlerde ufak gecikmeler yaşanabilir. Ancak bu durumun sizi etkilemesine izin vermeyeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminiz artacak. Ãœretim ve planlamaya dair çalışmalarınız biraz uzun sürebilir. Tekrarlayan sağlık şikayetleriniz için doktor kontrolüne gitmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Mesleğinizde yapmak istediğiniz girişimler için uygun fırsatlarbulabileceğiniz bir gün. Çalışmalarınızın ve yaratıcılığınızın karşılığını maddi olarak da görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Partnerinize karşı barındırdığınız güvensizlik, sessiz kalıp tepki vermediğiniz oranda büyüyor. İkna edici açıklamalar alamayacağınızdan o kadar da emin olmayın. Mesleğinizde çok hırslı olabilirsiniz. Fakat dikkatli olmanız gerekiyor karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken agresif bir tutum takınmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Bugün parasal konularda çevrenizdekilerin fikirlerinden etkilenebilirsiniz ve bu sizin için son derece tehlikeli bir durum yaratabilir. Parasal konularda kararlarınızı kendi başınıza vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Bu sıralar yorgunluk, keyifsizlik gibi nedenler birtakım davetleri ertelememeli. Israrla çağırılacağınız bir yere gitmeniz halinde iş konulu fırsatlar yakalayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed