Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Duygusal veya maddi anlamda açılabileceğiniz, aşırılıklara kaçabileceğiniz günlerdesiniz. Abartılı davranışlar ya da aşırı harcamalar sıkıntı yaratabilir. Dikkat!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Artık önemli bir yer sahibi olmak istiyorsunuz ve bunun için her türlü çabaya hazırsınız. Kafanızdaki planlar biraz gerçekçilikten uzak olsalar da siz bu düşlerin peşinden gitmek istiyorsunuz. Dostlarınızın ve ailenizin nasihatleri sizin için şu an pek önem taşımıyor. Deneme yanılmayla öğrenmenizde fayda olabilir ama büyük kayıplara girmemeye dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Aşık olduğunuz kişi ile romantik saatler yaşayacaksınız. Ancak aşkınıza hükmetmeyi denemeyin. Sahiplenme duygularınız yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Arkadaşlarınızla birlikte yeni çalışmalar başlatabilirsiniz. Onlarla olumu düşünceler içindesiniz. “Birlikten güç doğar” sözüyle hareket ediyor, engellerden korkmuyorsunuz. Bugün atılımcı yönlerinizi çevrenin istekleri dahilinde değerlendirmeye alabilirsiniz. Enerjinizi herkesle paylaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
İş ortamında eldeki işlere odaklanmalı, zaman alan uğraşları yeniden dizayn etmelisiniz. Değişken şartlar nedeni ile birden fazla konu öne çıkabilir. Kişisel sınırlarınızı iyi belirlemeli, başkalarının işlerini üstlenmekte ölçülü olmalısınız. İş ait amaçların hayata geçmesi adına, yeni bir düzen kurma çabanız da dikkate değer olacak. Kilo artışı yaşanabilecek bu dönem dikkatli olmakta yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Birinin, gereksiz takıntılarla sizinle bir kariyer kavgasına girdiğini düşünüyorsunuz. İşyeriniz birkaç güne kalmadan bu sorunu sizin lehinize çözecek.Bir yetkilinizin size davranışlarından rahatsızsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Partneriniz tarafından kırılabilirsiniz. Bu insan kırıcı sözler sarf edebilir. Kalbiniz boşsa karşı cinsten, size oldukça parlak görünen birisiyle tanışmanız ve ümit verici ilişkiler içine girmeniz, olasıdır. Aynı konu üzerinde çalıştığınız ve rekabet halinde olduğunuz kişi, farklı birtakım baskılar deneyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Parasal konularda rahat olduğunuz bir gündesiniz. Bugün yapmak istediğiniz harcamaları rahatlıkla yapabilecek geleceğe yönelik hiç bir kaygı hissetmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ağustos 2022)
Tanımadığınız yeni sorunlarla ilk kez tanışacaksınız. Dikkatli olun! Yaşamınızda yeni bir dönem açılmak üzere olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed