Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Birtakım arkadaşlıklarınız sizi hayatın bir kısım gerçeklerinden kopartıyor. Bu ilişkilerde bir operasyon yapamayacağınızı biliyorsunuz. Yakın bir zaman içinde hayatı bütün gerçekleriyle top yekun yaşamanız hayal gibi görünüyor. Son günlerde arkadaş ilişkilerinizde bir kaos yaşıyorsunuz. Bu, sizi müthiş yıpratıyor, ama içinden bir bilge olarak çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
KAFANIZI kurcalayan konularda sevgilinizle konuşmayı geciktirmemelisiniz. Gereksiz endişelere kapılmamaya çalışmalı ve kendinizi yormamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Ön planda olmanıza tahammül edemeyen insanlar olabilir. Özgüven güzel ancak bu güven karşınızdakileri yok saymanıza vesile olabiliyorsa bir sorun var demektir. Ağırbaşlı ve ölçülü davran-mak olayları lehinize çevirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Çok fazla kontrol edemediğiniz durumlar ortaya çıkmakta. Kendinizi huzursuz hissedeceğiniz her konuda duygusal mutsuzluklar dikkat çekebilir. Özellikle geçmişte yaşanan olaylar ve dedikodular sizi çaresiz kılacaktır. Şimdilik kafanızdaki karamsar düşünceleri bir kenara bırakmalısınız. İşte yaşadığınız pozitif gelişmeler sizi motive edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Sizden beklenen enerjinin çok azını sergileyerek, zekanızla her işin üstesinden geliyorsunuz. Önümüzdeki günler, biraz bunaltıcı olabilir, karmaşık bazı işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İlişkinizle ilgili önemli bir kararın eşiğindesiniz. Duygularınız kadar aklınızın da sesini dinlemenizde yarar var. Önemli konularda ani karar vermeniz bazen pişmanlık yaşamanıza neden oluyor. İşinizle ilgili bir süredir oluşum halindeki değişiklikler bugün gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bu yakınlarda yine ailenizin desteğine ihtiyacınız olabilir. Daha rahat yaşamanız için daha planlı olmanız gerektiğini biliyorsunuz ama uygulamakta zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
İş yaşamında daha sebatkâr olmalı ve kararlı davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed