Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2023)
Aşk hayatınızla ilgili belirginlik kazandırmak istediğiniz ve bir hazırlık aşamasından geçtiğinizi düşündüğünüz konularla ilgili beklentilerinizi yükseltebilir ve yer yer bencilce davranmak isteyebilirsiniz. Ancak bu tarz davranışlar karşınızdaki kişinin sizden soğumasına neden olabilir. Daha empatili ve ılımlı olmayı bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2023)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Enerjinizi dikkatli kullanacaksınız. Sevgilinizle güzel bir gün geçireceksiniz. <br>Bugün genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Gün içinde enerjinizi dikkatli kullanabilecek ve sorunlarınızı rahatlıkla çözebileceksiniz. Öğle saatlerinde alacağınız bir haber sizin harekete geçmenize neden olabilir. Karar alırken çabuk olmalı ve cesaretinizi kaybetmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2023)
Duygularınızı kontroledemiyorsunuz vegününüzün çoğunupartnerinizle geçirmekistiyorsunuz. Ancak yarımişlerinizi tamamlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2023)
Çevrenizdekilere karşı korumacı tavrınız yanlış anlaşılabilir. Bu yakın ilgiyi sizi tanıyan kişilere ve özellikle arkadaşlarınıza göstermeniz hoş karşılanıyor. Ancak profesyonellik gerektiren ortamlarda olursa yanlış algılanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2023)
Çok şey başarmaya kararlı yanlarınızla başarı zamanlar yaşıyorsunuz. Zira keyif veren yaratıcı konularda oldukça istikrarlı bir dönem. Yaptıklarınızla yeniliklere çok açık olduğunuz görünüyor. Aşk ve duygusal hayatınıza hareket katacak beraberlikler ise size coşku vermekte. Sevdiklerinizle olan paylaşımlarınıza daha fazla yer açabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2023)
Gün boyunca dikkat ve özen gerektiren çalışmalar yapabilir, düşüncelerinizi güçlü bir biçimde ortaya koymak isteyebilirsiniz. İş ortamında değişiklikler mümkün. İstediğiniz yönde düzenlemeleri kabul ettirebilmeniz olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2023)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2023)
Maddi konularda sabah saatleri şanslı etkiler altında olacaksınız ve karşınıza yeni bazı imkanlar çıkabilecektir. Öğleden sonraki saatlerde ise harcamlarınızda dikkatli olmayı başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2023)
Konuştuğunuz ve dertleştiğiniz insanlara biraz daha dikkat edin. Canınız sıkkın ve bunu paylaşmak istiyor olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed