Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Yakın çevrenizde ilginç rastlantılarla karşılaşabileceğiniz bir gün. Daha dikkatli ve bir miktar önlemci olmalısınız. Özellikle evinizle ilgili uğraşlar fazlasıyla vaktinizi alabilir. Evinizde huzura ihtiyaç duyabilir ve sevdiklerinizle başbaşa kalmak isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Yargılama... Bugün Mars tarafından yönetiliyosunuz. Özellikle aile bireylerinize meydan okuyorcasına isteklerinizi kabullendiriyorsunuz. Aslında böyle bir insan değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
İşyerinde dönem dönem yaşadığınız gerginlik bugün yerini huzura bırakıyor. Dost ve akrabalarınızla birlikte gün boyu gerçekleştireceğiniz aktivitelerle neşeli saatler geçirebilirsiniz. Aşk haya-tınız renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Artık istediğiniz yönde hareket edebiliyorsunuz. Kendi içinizden geldiği gibi davranarak pek çok konuda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yaratıcı alanda yapmak istediğiniz değişiklikler ile başarıya yakınlaşmaktasınız. Aynı zamanda kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Duygusal ilişkilerde ise kendinizi tutkulu bir şekilde ifade edebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bugün iş hayatınızda bazı yenilikler olacak, yeni düzene uymak ve bu düzende öncü olmak için çaba harcayacaksınız. Şu aralar gelecek için bir endişeniz yok. Kendinize iyi bir iş çevresi yaptığınızı düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bazı sürprizlerle gününüze renk ve heyecan katılacak, her saati ile bambaşka bir gün geçireceksiniz. Sevginizi karşı tarafa ifade etmede zorluk çekebilirsiniz. Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik ve karşılıklı güven sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve karşınıza yeni bazı imkanlar çıkabilir. Olanaklarınızı arttırcı çalışmalar yapabileceksiniz ve bazı kazançlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
İlişkilerinizde, özellikle parasal konuları da içeriyorsa daha dikkatli olmalısınız. Kısıtlayıcı şartlar sinirsel gerginlik getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed