Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
İstediğiniz kadar haklı olun ya da doğruları konuşan taraf siz olun, karşınızdaki kişiler söylediklerinizin aksini iddia etmekte veya kendi bildiklerinin doğruluğunda ısrarcı olmakta kararlılar. Dolayısıyla, geri planda kalmanız daha faydalı olur. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta sonu, ilişkilerimiz açısından flu ve iniş çıkışlı bir atmosfer söz konusu olabilir. Aşk hayatımızda canlandırıcı etkiler var, cinsel çekim ve karşılıklı etkileşimler artıyor, ama kıskançlık, öfke ve intikam duyguları ikili ilişkilerde dosttan çok düşmanmış izlenimi veren davranışlara neden olabilir. Olaylara tarafsız ve mantıklı bakmakta zorlanabiliriz. Özellikle maddi başlıklı konuları ya da aşk hayatımızı ilgilendiren başlıklarda güç mücadelelerine dikkat etmeliyiz. Akşamüzeri saatlerden itibaren, enerji daha rahat akıyor, bilgi trafiği ve açıklamalar için zemin hazırlıyor, ama gece civarı saatler tekrar gergin etkileri, ufak tefek sakarlıkları ya da kazaları ve tartışmaları gündeme getirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Bugün yarım kalmış işlerinizle meşgul olabilir, gün içinde kendi işlerinizle de ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Genel olarak düşünceli ve sessiz olacağınız bugün iç hesaplaşmalar yaşayabilir, bazı yanlışlarınızı fark edebilirsiniz. Akşam saatlerinde biraz daha neşeli ve hareketli olmanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
AŞK: Bugün platonik aşkyaşayabilir ve onun dikkatiniüzerinize çekmek için çok çabasarf edebilirsiniz. Oysa direktkendinizi tanıtma yöntemikullanırsanız başarı kaçınılmaz.İŞ: Rekabeti sevmenize rağmenbugün işlerinizde durağan davranıyorsunuz. İçselsıkıntılarınızı işinize yansıtıyor ve günü sıkıntılıtamamlıyorsunuz. Hemen toparlanın ve sizdendestek almak isteyenleri geri çevirmeyin.SAĞLIK: Uyku sisteminizde çökmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Her çıkışın bir inişi olduğunu yeni hatırlamanın bedelini ödeyebilirsiniz. Zor günleri düşünerek yapmanız gereken birikimlerden yoksun olmanız da ayrı bir sorun yaratacaktır. Ama yakında şans size gülecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Çok şey başarmaya kararlı yanlarınızla başarı zamanlar yaşıyorsunuz. Zira keyif veren yaratıcı konularda oldukça istikrarlı bir dönem. Yaptıklarınızla yeniliklere çok açık olduğunuz görünüyor. Aşk ve duygusal hayatınıza hareket katacak beraberlikler ise size coşku vermekte. Sevdiklerinizle olan paylaşımlarınıza daha fazla yer açabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Kararsızlıkların ya da umursamazlıkların yolunuza çıkmasına izin vermiyorsunuz. Bir süre kolektif tutumlardan kaçınıp bireysel davranmanız yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Biraz rahat bir insan olmanız, para sıkıntılarınızı soğukkanlılıkla aşmanızı sağlıyor. Güçlü para destekleriniz var. Bunları, toparlanana kadar bir yan gelir olarak değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Aşk konusundaki kıskançlıklara dikkat edin, dostunuzla düşmanınızı ayırmanızın zamanı geldi de geçiyor bile. Yatırım konusunda ani kararlar vermekten kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed