Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Bazı konularla ilgili yapıcı olmayan ön yargılarınızdan uzak durmalı ve yersiz şüphelerinizle hayatı kendinize zindan etmemelisiniz. Bazı gördükleriniz veya duyduklarınız gerçeği yansıtmayacağı gibi boş yere kendinizi stres altına sokacak ve hiç olmadık düşünceler içerisine gireceksiniz. Bunlarla kafanızı boş yere meşgul etmek yerine faydalı bir takım kurslara yazılarak yeni hobiler edinebilir, hayatın keyfini çıkarabilirsiniz. Biliyorsunuz ki, hayat birçok şeyi kafaya takmak için fazlasıyla kısa. Hâlâ zamanınız varken bolca gülümseyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2023)
Bugün bazı gelişmeler düşüncelerinizi harekete geçirecek. Yeni planlar yapacak, ilginç fikirler geliştireceksiniz. Yakın akrabalarınızı arayacak onları bazı konularda ikna etmeye çalışacaksınız. Onların sorunları sizi sıksa da elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaksınız. Yeni başladığınız bir ilişki yolunda gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Çekiciliğiniz ve güzelliğiniz bugün nihayet keşfedilecek. Kötümser hava estiren günlerinizi geride bıraktınız. Partnerinizle birlikte alacağınız bir davete gidebilirsiniz. Bu durumda mutluluğunuz biraz daha pekişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Aşk hayatınızla ilgili karmaşık duygu ve düşünceler taşıyorsunuz. İçinizden yükselen isteklerin ne olduğunu daha açık biçimde belirlemeye çalışın. Mesai arkadaşlarınızla fikir tartışmaları yaşamamaya özen gösterin. Öfkenizi bastırmakta zorlanabilir, istemediğiniz kelimeler sarf edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Bugün üstünüzde sizi kısıtlayan enerjiler olduğunu hissedebilirsiniz. Hatta tüm dünyanın size karşı birleştiği fikri bile çok mantıklı gelebilir. Endişelenmeyin. Tüm dünya sizinle uğraşmıyor. Sadece küçük bir grup bunu amaç edinmiş olabilir. Onlarında başarıları sizin aklınıza her geleni düşünmeden söyleyip söylemediğinize göre değişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2023)
İş yaşamınızda yoğunluk yaşayacağınız bir gündesiniz. Enerjinizin önemli bir kısmınız işinizle ilgili konulara kanalize edeceksiniz. Karşınıza bazı zorluklar ve sorunlar çıkacaktır. Dikkatinizi çevrenizdeki olaylara ve insanlara yöneltmelisiniz. Bugün küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor. Aldığınız bilgileri dikkatle kontrol etmelisiniz, bazı yanıltıcı bilgiler alabilirsiniz.. Yeni bir girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Siz de bu beraberliğin tekrar başlamasına ılımlı bakabilirsiniz. İş yerinizde size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz. Bu size beraberinde yeni teklifleri de getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2023)
Maddi konularda daha çok temkinli davranmanız gereken bir gündesiniz. Uzun vadeli olarak yaptığınız bazı çalışmaların karşılığını bugün almak isteyebilirsiniz ancak bu konuda çok aceleci davranmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2023)
Bazı konularda atılım içerisinde olacaksınız ama aynı zamanda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Yaptığınız işler hakkında herkese bilgi vermeyin ve açıktan rekabete kalkışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed