Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2022)
Önyargılarınızdan kurtulmalı ve daha geniş olmalısınız. Önümüzdeki iki ay boyunca daha esnek olmanız ve çok yönlü düşünmeniz gerekebilir. İş hayatınızın ön plana çıkacağı haftalardasınız. İşle bağlantılı flörtöz ilişkiler daha ciddi hale dönüşebilir üç hafta içinde. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ocak 2022)
Daha önceki bir zıtlaşmanızın acısını çekeceksiniz. Ayrıca bir okul arkadaşınızın sizden beklentileri olduğu ortaya çıkacak. Hırslı insanlardan uzak durmanız yerinde bir davranış olur. Aile toplantılarına zaman ayırın. Sizden yaşça epey büyük bir kadın akrabanız sizin için hoş şeyler planlıyor. Onunla buluşmanızı ertelemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2022)
Her şeyi kara görmeyin. İçiniz de bulunan her duygu sizi karamsarlığa itiyor. Yine de dizginler sizin elinizde. Şu aralar para konusunda rahat bir dönem geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2022)
Sevgilinizin size haksızlık ettiğini düşünüyorsunuz. Bunun onunla paylaşıp rahat etmeniz gerekiyor. İşle ilgili konularda rehavete girdiğiniz bir dönemdesiniz. Ancak bu durum çabuk geçecek. Maddi konularda yardıma ve desteğe ihtiyacınız olabilir. Mümkünse harcamalarınızı planlı yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2022)
İş hayatınıza yönelik hareketli bir dönem söz konusu. Daha dışadönük ve kararlı olacağınız bu alanda başarıya yakın görünüyorsunuz. Ãœstlerle ilişkilerin gelişebileceği olumlu şartlar size moral kazandırmaya yetecek. Ayrıca beklediğiniz görev değişiklikleri olumlu gelişmeye başlıyor. Kişisel disiplininizi ortaya koymalı tamamlanması gereken işlere önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ocak 2022)
Her konuda kararlılık ve istikrar gösterebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkileriniz ve anlaşmalarınız bozulabilir. Maddi konularda akılcı olmaya gayret etmeli planlarınızı çok yönlü düşünerek yapmalısınız. Grup içi çalışmalarınızda aktif olmaktan zevk duyabilir, arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2022)
Aşk hayatınızda ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda da olabilirsiniz. Bu zor günleri, sevdiğiniz kimseyle birlikte olarak atlatmaya çalışın. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ocak 2022)
Ay, işbirliği ve ortaklık konularını ön plana çıkartıyor. Olumlu görüşmelerde ve kazanç getirecek anlaşmalarda yer alabilirsiniz. Büyük harcamalar yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ocak 2022)
Yeni tanışmalarda geciktirdiğiniz gerekli sınırları şimdiden çizmeniz yararlı olacak. Bazı yeni ilişkiler sorun üretmeye elverişli görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed