Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Aile bağlarınız güçlü. Ama bu sizin vefalılığınızdan kaynaklanmıyor, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor. Dost ilişkilerinde yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınızı kırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün yeni tanıdığınız kişi ile bir takım tartışmalarda bulunarak deneyimli olduğunuzu kanıtlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
O kadar az dostunuz kalmış ki, bunu yeni fark ediyorsunuz. Kalanları da kaybetmemek için elinizden gelen gayreti gösterin. İşinizde yaşadığınız olumsuzlukları ailenize taşımayın. Sağlıklı yaşam için fazla kilolardan kurtulun. Borçlarınızı azaltmak için öncelikle tasarrufa yönelmeye gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İş hayatında sizi etkin olmaya iten koşulları görmeniz gerek. Ãœzerinizde baskı kurabilecek iş ilişkileri ve üstlerle olan bağları ciddiye alarak ilerleyebilirsiniz. Ãœzerinizde taşıdığınız sorumluluklar karşısında yapıcı olmanızda yarar var. Bu dönemde olası görev değişiklikleri konusunda ise biraz kötümsersiniz. Çabalarınızı öne çıkarma gayreti içinde olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Tam anlamıyla bir iş insanısınız. İşinizi seviyorsunuz kolay, kolay bulunamayacak iş ilişkileriniz var. Ama yine de iş hayatınızla aranızda bir kopukluk var. Bugün de yine bir gönülsüzlük sergiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün her şey yolunda. Olması gerekenler olmaları gereken zamanda gerçekleşecek. İçinizde göz ardı edemeyeceğiniz bir heyecan var. Altıncı hissiniz sizin en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor. Sevgilinizle birlikte bir şeyler yapmalı ve ikinizin de ilgisini çeken konularda konuşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Elinize geçecek paranın sizde yaratacağı olası eziklik, sizi bunu ne kadar hak ettiğiniz yönünde sorulara götürmemeli. Para sevinçleri yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz, umutlanabilirsiniz. Ama birtakım komplekslere kapılmanız yersiz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yabancısı olduğunuz bir konuyla ilgili, birilerine danışmanız gerekiyor.Hatanızı sürekli tekrarlama ihtimaliniz var, Bu size çok şey kaybettirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed