Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2015)
Hayatınızı güzelleştirmek istiyorsanız sınır tanımamalısınız. Hayatın size fırsatlar sunduğu günlerdesiniz. Yaşamınızı geliştirmek ve güzelleştirmek anlamında en olmayacak şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Temmuz 2015)
Size önceden verilmiş olan bir söz bugünlerde yerine getirilecek. Ama gecikmiş bu söze karşı yaptığınız küçük anlaşmada, biraz daha fazla şeyler vermek durumunda kalacaksınız. Bu sizi kızdırıp böyle bir alışverişi iptal etmeye yöneltebilir. Bunu çok iyi düşünmeniz, birçok şeyi bu söze bağlı olarak planladığınızı unutmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2015)
Kendinizi yorucu işlerin pençesindebulabilirsiniz. Bugün sizin için oldukçakoşuşturmalı bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2015)
Maddi konularda girişimci olabileceğiniz bir gündesiniz. Eğer başkalarıyla, işin içinde parasal kısmın da olduğu bir ortaklığa girişecekseniz arkadaş bile olsa eski tecrübelerinize dayalı tedbirleri almayı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2015)
Arkadaş ilişkilerinde ortaya çıkan istikrarı korumaya yöneliyorsunuz. Yeni dostluklar ve gruplar içinde harekete geçirici gelişmeler gün boyunca sizi meşgul edebilir. Sanatla ilgili çalışmalar, yaratıcı uğraşların getirdiği keyifli süreçler size istediğiniz huzuru verecek. Sosyal organizasyonlarda yapacak çok şey bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Temmuz 2015)
İlişkileriniz hoşluk içinde. Bu hoş çalışma ortamından yeterince yararlanabilir, eve çok daha moralli dönebilirsiniz. Bugünlerde çok önemli ikili görüşmeleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2015)
Aşk hayatınızda oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pek çok konuda bilir kişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden oluyor. Önceliği işinize vermeniz daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarda, grup çalışmalarında dikkatli ve uyanık davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Temmuz 2015)
Önemli bir parasal sorun yaşamamakla birlikte zaman, zaman daha çok kazanmayı arzu etmeniz nedensiz değil. Fakat bazı ataklarınızdaki tavrınız, yalnış değerlendirilmenize çok elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Temmuz 2015)
Son günlerdeki durgun, yaşamdan kopuk psikolojiden kurtulmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143762 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed