Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2014)
İlişki veya iş birliklerinizi ilgilendiren ilginç değişiklikler veya gelişmeler aslında sizi hedeflerinize daha kolay ulaştırabilir. Aklınıza sevdiğiniz kişileri memnun edecek fikirler gelebilir. Sevdiğiniz kişiler için yapacağınız alışverişlerin olumlu geri dönüşleri olabilir. Çevrenizdeki aktivitelerin keyfini çıkartabilir veya siz kendiniz bir toplantı organize edebilirsiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Gelecekle ilgili planlarınız arasından biri, yakında bir umut olarak ilk ışıklarını verebilir. Yakında sevineceğiniz bazı haberleriniz var. Dikkatli adımlar atmalı, bütün dikkatinizi toplayıp ikili ilişkiler içine öyle girmelisiniz. Anıların sizin için fazlaca değer taşımadığı yönündeki suçlamalar, dönüp bakmaya ve ciddiye alınmaya değer gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Sevdiklerinize karşı tedbirli davranışlarınız onlara değer verdiğinizi gösteriyor. Size karşı çocuksu edalar takınsada onun da sizi sevdiğinden emin olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Bu aralar gereksiz komplekslere girerek hayattan zevk almıyor, bitkin bir ruh hali sergiliyorsunuz. Yanlış bir tutum içinde olduğunuzu artık fark etmelisiniz. Kısa süreli bir bakım ve giyim zevkinizdeki değişiklik size canlılık getirecektir. Geleceğe daha büyük umutlarla bakmayı öğrenmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Güne iş ve çalışma konularınızla ilgili sürpriz gelişmelerle başlayabilirsiniz. Yorucu görüşmeler akşama doğru hafifleyebilir. Ertelenmiş konular olabilir. Gün bitmeden evlilik konuları daha öne çıkabilir. Bu konularda denge ve uyum sağlamak isteyebilirsiniz. Eşinizle veya sevgilinizle aranızda önceden yaşanmış bir tartışma varsa bugün daha toleranslı olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Aralık 2014)
İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız, daha çaplı iş ilişkilerinigerektiriyor. Bugünlerde arayışlarınızı erteleyebilir, yeni doyumlarla daha huzurlu bir ortama kavuşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Duygularınızın karşılıksız olması sizi hayal kırıklığına uğrattı. Oysa bunun çok olağan bir şey olduğunu zamanla anlayacaksınız. Sevginizi kazanmaya çalışan biri var. Bu günlerde yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Paylaşmacı, dayanışmacı birisiniz. Özenli harcamalarla yakın bir zamanda düze çıkacaksınız gibi görünüyor. Öte yanda küçük bir umudunuzda da biraz hayal kırıklığı söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Aralık 2014)
Yeterli uyarılar alıp daha girişken davranmanız gereken bir oluşuma karşı, nedense bir çekingenlik gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143085 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed