Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Sağlığınızda önemli bir zayıflık olmamakla birlikte enerji seviyeniz düşüktür ve fiziki bitkinlikler içinde olabilirsiniz.Bu dönem da bir çok yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer siz bir erkekseniz bu dönem bir kadınla olan ilişkiniz oldukça uyumsuz hale girebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mart 2023)
Geçmiş tatilinizden kalan bir anıyı sürekli anımsayacaksınız. Yaşadığınız bazı hoşlukların aklınızdan kolay, kolay çıkamayacağını hissedeceksiniz. Güne neşeli başladınız. Kendinizi oldukça zinde hissediyorsunuz. Bu soğuklarda geçirdiğiniz iki sıcak gün, yorgun bedeninizi yeniden ayağa kaldırmış gibi görünüyor. Mutluluğunuz hafta içi de sürecek gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Kartınız Felaket... Bugün kartınızda olduğu gibi sıkıntılarla mücadele ettiğiniz görülüyor. Olumlu veya olumsuz duygu seli içinde kendinize günü zehir ediyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Kendinizi duygusal anlamda kısıtlanmış hissediyorsunuz. İsteklerinizde aşırıya kaçmadığınız müddetçe sorun çıkmaz. Güven duygunuzu dengeli kullanmalısınız. Yaşam kalitenizde yükseliş olacak. Karşınızdaki kişinin düşünceleri önem kazanıyor. İşinizdeki durgunluk hâlâ devam ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Sizi bekleyen pek çok sorunla güne başladınız. Kendinizi korumanız açısından daha dikkatli olmanızda yarar var. Her şeyden önce şüphe uyandıran gelişmelere çekinceli yaklaşmanız lazım. Bırakmanız gereken geçmişle ilgili bazı konular size fedakarlıklar getirebilir. Olayları akışına bırakabilirsiniz. Bazı dedikodular ya da yanlış anlamalar öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mart 2023)
Birkaç gün içinde önem vereceğiniz bir ziyaretçiniz olacak. Onunla birlikte bazı çıkışlar arayacaksınız. İşinizi geliştirme düşüncenizde elinizi kolunuzu bağlayan engeller var. Sabırlı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mart 2023)
Parasal olarak şanssız bir döneme girdiniz. Sürekli masraf yapmanızı gerektirecek olaylarla karşılaşıyorsunuz. Bugün de beklemediğiniz bir harcama yapmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mart 2023)
Tam yerine oturtamayıp sonradan iç tartışmalarınızda bocaladığınız bazı davranışlarınızla objektif hesaplaşmalar içine girmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed