Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Eviniz ve işiniz arasında mekik dokumanız gerekebilir. İki alanda da hızlı gelişen olaylar oldukça zaman alıcı. Sevdiğiniz kişilerle yeterince ilgilenmemeniz ilişkinize zarar verebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (17 Nisan 2014)
Bugün büyük bir kutlamanız olacak. Bu gününüzü ve sevincinizi ailenizle birlikte paylaşmak isteyebilirsiniz. Bugünü hareketli ve dolu dolu geçirebilirsiniz. Alacağınız haberler de neşenizi yerine getirecek ve sizi hemen harekete geçirecek. Sabırlı yaklaşımlarınız size kazanç getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (17 Nisan 2014)
Maddi konularda gizlilik yaşamak istemiyorsunuz ama cesurca itiraflar da işinize gelmiyor. Bugün çevrenize oldukça güvensiz yaklaşıyorsunuz. Tedbiri elden bırakmak istemiyorsunuz. Aşk konusunda sevdiğinize karşı oldukça baskıcısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (17 Nisan 2014)
Bugün eğlence yaratmakta ve zamanın tadını çıkartmakta zorlanma söz konusu olabilir. Biraz serbest bırakın kendinizi. Keyif ortamlarınız resmi havaya bürünmesin, anne-babalar çocuğunuza gereksiz otorite uygulamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Yaratıcı hobilerde, sevdiğiniz işlerle daha yakından ilgilenebilirsiniz. Çalışmalarınızla ilgili bir kutlama, ödül veya bir plaket alabilirsiniz. Bütün bunlar duygusal anlamda sizi ne kadar mutlu etse de yenilik arayışına girmekten kendinizi alamayacaksınız. Sezgileriniz ve ifade kabiliyetiniz artıyor. Yine de tartışmalı konulardan uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (17 Nisan 2014)
İş yerinizde daha huzurlu bir ortamda çalışmak istiyorsunuz ve bunu gerçekleşeceği yönünde belirtiler görünüyor. İş yaşantınızdaki sorunlar kendiliğinden çözülecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (17 Nisan 2014)
Aşk hayatınızda ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda da olabilirsiniz. Bu zor günleri, sevdiğiniz kimseyle birlikte olarak atlatmaya çalışın. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (17 Nisan 2014)
Bugün gelirinizle ilgili bazı önemli görüşmeleriniz olabilir. Parasal sorunlarınıza ilişkin çözümler için fazla düşünmeyin sadece çevrenize daha iyi bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (17 Nisan 2014)
Kararlarınızı alırken daha dikkatli düşünmelisiniz, sonra pişmanlığını çeken siz oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140627 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed