Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2015)
Bazı konularda aklınız hızla çalışabilir ve keşif niteliğinde fikirleriniz olabilir. Dolayısıyla, diğer işlerle uğraşmayı bırakıp neden bahsettiğimi keşfetmeniz sizin için oldukça olumlu sonuçlar doğurabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Jüpiter ve Uranüs arasında meydana gelen olumlu açı, hepimizin hayatımızın belli başlı alanlarında farklı olanaklara, şanslara, fırsatlara açık olduğu veya bazı yenilikler yapma şansı bulduğu günlerde olduğunun göstergesi. İlerlemek istediğimiz bazı alanlarda ilerlemememiz daha kolay olabilir. Hava, elektrik elektronik, teknoloji, bilişim v.b bilimsel konularda yeni haberler ve bilgiler gündeme gelebilir veya keşif niteliğinde gelişmeler kendini gösterebilir. Siyasi, parasal, güvenlik güçleriyle ilgili konularda büyüme genişleme ya da yenilikler türünde olaylar veya özgür düşünce ya da özgürlük arayışındaki ve özgürlükçü kişilerle bağlantılı konular hafta sonuna kadar gündemde olabilir. Daha özgür hissedebilir ve rahat hareket etmek isteyebilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2015)
Bugün mantığınızla hareket etmeli, gün içinde gelişen olayları değişik bir bakışaçısıyla değerlendirmelisiniz. Gözünüze basitmiş gibi gelen olayları bugün irdelemelisiniz ve onlardaa değişik anlamlar yüklemelisiniz. Önümüzdeki günlerde bunun çok faydasını görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2015)
Hayatınızdan istemediğiniz insanları uzaklaştırma vakti geldi. Şimdi her zamankinden güçlü olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2015)
Eşinizle yapacağınız fikir mücadelesinden kârlı çıkacaksınız. İkiniz de konuya tamamen farklı bir açıdan yaklaşsanız her şey daha netleşecek ve anlaşma sağlanacak. Çocuğunuzla ilişkinizde sevecenliğinizi kaybetmeyin ama aynı zamanda otoriteyi de elden bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2015)
Mesleki konularda önemli beklentiler içindesiniz. Önemli adımlara yöneldiğiniz bu dönemi fırsata çevirebilirsiniz. Sizi daha bireysel olmaya iten iş hayatı üzerinden yaşanan ani yenilenmeler, üstlerle ilişkileri de içine alacak şekilde gelişebilir. Artan sorumluluklar sizi bağlarken, eve ait düşündüğünüz değişiklikleri bir süre ertelemek durumunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2015)
İş hayatınızda bugün beklenmedik bir gelişme yaşayabilirsiniz. Olumlu bir gelişme olasılığı büyük. Bu duruma fazla sevinmiş gibi gözükmeyip işarkadaşlarınızın sizi kıskanmasını önlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2015)
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2015)
Parasal durumunuz şu günlerde pek iyi değil. Fakat yakın zamanda bir dostunuzdan yardım alacaksınız. Bu yardım sizi çok memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2015)
Sağlık durumunuz bugün bozulabilir. Yiyeceklerinize dikkat etmeli ve ağır yemeklerden uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143402 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed