Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (31 Temmuz 2014)
Hiçbirşey nedensiz olmuyor. Dolayısıyla, olan bitene hemen dahil olmak yerine biraz araştırmak daha doğru olabilir. Bazı konuşmalar ve görüşmeler bazı işleri ele alış biçiminiz ya da yöntemleriniz üzerinde yenilikçi etki yapabilir. Yetenekli kişilerle bir araya gelerek uyumlu bir takım çalışması ortaya koyabilirsiniz. Kendinize güveniniz diğerlerinin neler yapabileceğinizi görmesini sağlayacaktır.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (31 Temmuz 2014)
Bugün bazı düşleriniz gerçek olabilir. Dostlarınızla iyi anlaşıyorsunuz. Bazı sözlerinize dikkat ederseniz çevrenizdeki önemli kimseleri de etkileyebilirsiz. Sevdiklerinize karşı amirane tavırlardan vazgeçmelisiniz. Onların sizinle eş değerde bilgi ve becerileri olduğunu unutmamalısınız. Sizden yaşça küçük bir yakınınızın gençlik sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (31 Temmuz 2014)
Kartınız Ölüm... Korkularınızdan uzaklaşıyor ve başarıya ulaşıyorsunuz. Cesaretli oluşunuz etrafınızdaki herkesin taktirini kazanmanızı sağlıyor. İş arkadaşlarınız sizi seviyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (31 Temmuz 2014)
Çok konuya dağılmamaya gayret edin. Yola çıkmışken uğrayacak yerler, bir şeyi araştırırken, dikkatinizi çeken yan konular, sohbetlerin ana amacından sapması, dağılmanıza ve bu nedenle de çok zaman harcamanıza sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (31 Temmuz 2014)
Hareketli ve fırsatlarla dolu bir gündesiniz. Ticari alanlarda dikkatiniz sayesinde getirisi yüksek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Tabi bu yeni işlerin getireceği ek sorumluluklar da olacak. Merak etmeyin, çalışkanlığınızla üstesinden geleceksiniz. Eğitim ve araştırma alanlarında güzel haberler alacaksınız. Yorgunluğunuza değecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (31 Temmuz 2014)
İşyerinizde evinizdeymiş gibi rahat ettiğiniz anlar oluyor. Böyle zamanlarda diğer çalışanlara da pozitif enerjinizi aktarıyorsunuz. İşteki davranışlarınızı alışılmışın dışında bulanlar yok değil; siz yine de bildiğiniz yolda devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (31 Temmuz 2014)
Bugün her şey yolunda. Olması gerekenler olmaları gereken zamanda gerçekleşecek. İçinizde göz ardı edemeyeceğiniz bir heyecan var. Altıncı hissiniz sizin en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor. Sevgilinizle birlikte bir şeyler yapmalı ve ikinizin de ilgisini çeken konularda konuşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (31 Temmuz 2014)
Bugün maddi konulara bir takım hatalar yapabilirsiniz. Fikrine güvendiğiniz bazı kimselerden yatırım konularında bilgi almıştınız. Bugün bu bilgilerden faydalanarak bazı kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (31 Temmuz 2014)
Bugün çevrenizdeki insanlarla olan diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Gereğindan fazla samimi ya da gereğinden fazla soğuk davrnamamaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142006 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed