Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (25 Nisan 2014)
Önemli ilerlemeler sağlayabileceğiniz alanlarda çaba gösteriyorsunuz. Eğer bazı endişeleriniz varsa bardağın yanlış tarafına odaklandığınız içindir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (25 Nisan 2014)
Enerjinizi olumu olarak disipline edeceğiniz bir gündesiniz. Kendinize zaman zaman çok güveniyorsunuz. Yaptığınız işe bütünüyle kendinizi verdiğiniz için üstün bir performasyon gösteriyorsunuz. Ancak özel hayatınızda olayları görmek istediğiniz gibi gördüğünüz için peşin yargılı oluyorsunuz. Biraz da karşınızdaki insanları dinlemeli ve olaylara onların açısından bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (25 Nisan 2014)
Kartınız Edebiyat... Güzel bir gün sizi bekliyor. Geçmişteki karamsar günlerinizi yok etmiş görünüyorsunuz. Sevdiklerinizle birlikte aynı çatı altında olmanız size güven veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (25 Nisan 2014)
Seyahatler ve standart koşturmanın dışına yapacağınız ufak kaçamaklar için elverişli bir gün olacak. Yeni mekânlar, yeni insan-lar, hayatınıza çok şey katıp san-ki ilk andan itibaren sizi yakından tanıyor gibi içinize işleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (25 Nisan 2014)
Duygusal anlamda oldukça hassas, verici ama yaratıcı bir gününüzdesiniz. Şefkatinizi nefes alan tüm canlılar tadacağa benziyor. Yalnız iyi niyetinizin kullanılma ihtimali de var. Dikkatli olun. Hareket etmek ve kendinizi aşmak yönünde büyük bir çaba gösterebilirsiniz. Size bu konularda rehberlik edecek bir danışmanla görüşmekte yerinde olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (25 Nisan 2014)
İş yaşamınızda çok istekli ve enerji dolusunuz. Yaptığınız iş sizin kişiliğinize uygun olduktan sonra ,elinizden dünya olsa kurtulmaz. İşinize yöneldiğinizde gösterdiğiniz sabrı arkadaş ilişkilerinde gösteremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (25 Nisan 2014)
Aşk hayatınızda oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pek çok konuda bilir kişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden oluyor. Önceliği işinize vermeniz daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarda, grup çalışmalarında dikkatli ve uyanık davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (25 Nisan 2014)
Bu günlerde elinize geçen aylara göre biraz daha fazla para geçecek ve bir kısım borçlarınızı kapatabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (25 Nisan 2014)
İnsanlarla ilişkilerinizde daha sosyal olmalısınız. Çok fazla içinize kapanık ve soğuksunuz. Elinize geçen paranın bir kısmını kenara ayırmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140750 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed