Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (23 Eylül 2014)
Ev ve aileyle ilgili başlıklar ön plana çıkmaya başlıyor. Kiralama, taşınma, alım satım veya ev arkadaşı bulma türünde konular gündeme gelebilir. Ailenizle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.
   (3.00/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (23 Eylül 2014)
Yakın bir zamanda kısa bir yolculuğunuz var. Sizi bu yolculuğa pek sıcak baktırmayan duyumlar alıyorsunuz. Ama gitmeniz halinde, yeni düşüncelerle yeni planlar içine girebilirsiniz. Sizi çok ilgi çekici bulan birine, bazı önsezilerinizle yakınlık duyamıyorsunuz. Sezgileriniz, karşı tarafın ısrarcılığına rağmen sizi bu ilişkiyi sınırlı tutmaya yönlendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (23 Eylül 2014)
Her konuya şüpheciyaklaşıyorsunuz ve partnerinizibunaltıyorsunuz. Ancak ikiliilişkilerde aldatılmaya meyilli birdönem sizin için. İşinizde riskalacaksınız. Korkmayın kaybedentaraf siz olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (23 Eylül 2014)
Evinizle alakadar olacağınız, ailenizin size ihtiyaç duyacağı bir döneme giriyorsunuz. Özellikle kardeş ya da yakın akrabalarla ilgili mevzularda ek bazı sorumluluklar alabilirsiniz. Bu çabalar aranızı sıkılaştırmaya yarayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (23 Eylül 2014)
Kardeşlerinizle özellikle kız kardeşlerinizle olan iletişim ve paylaşımlarınızın artacağı bir gündesiniz. Eğitim ve araştırmaya dayalı çalışmalarınızı tamamlama açısından olumlu enerjiler var. Özellikle yazılı ve sözlü iletişiminizde yoğunluk gözüküyor. Yakın yerlerdeki tanıdıklarınızı ziyaret etmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (23 Eylül 2014)
İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak. Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (23 Eylül 2014)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (23 Eylül 2014)
Para durumunuzda iyiye gidiş gözleniyor. Yakında alacağınız bir haberle sevineceksiniz. Bugünlerde bir arkadaşınızla birlikte ortak bir yatırımınız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (23 Eylül 2014)
Sabırlı olmaya görünürken, sabırsızlığınızı gizleyemiyorsunuz. Aceleci davrandığınız ilişkilerde belli bir zaman sonra problemler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142571 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed