Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Uzun zamandır beklediğiniz seçenekleri sunan veya teklifleri yapan kişileri geri çevirmeyin! Etrafınızda olan biten şeylere ve değişikliklere dikkatle yaklaşmalısınız. Kontrolden çıkan olaylar söz konusu olabilir. Tuzaklara dikkat etmeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Temmuz 2014)
İçiniz içinize sığmıyor. Çok hareketli geçirdiğiniz bu dönem içinde arkadaşlarınızı ihmal etme eğilimine girebilirsiniz. Bu konuda sitem alabilirsiniz. Son zamanlarda yaşamış olduğunuz duygusal dalgalanmalardan sonra yine eski neşenize dönmüşsünüz. Bir süredir konuşmadığınız arkadaşlarınıza telefon edebilir, onları bu hoş sürprizle şaşırtabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Kartınız Barış... Kaçmaktan usandığınız günü fırsat bilen küs olduğunuz kişiler gönlünüzü almak için ellerinden geleni yapabilirler, dayanamayıp affetmeniz çok olasıdır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Bugünlerde dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Ancak ilgi odağı olmanın cazibesine takılıp kalmayın. Biraz serbest kalmaya ve kendinizi özgür hissedip yeni şeyler üretmek için rutin ortamdan uzaklaşmaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Bugün duygusal açıdan sizi rahatlatacak uğraşlarda bulunabilirsiniz. Kişisel bakımınıza zaman ayırabilir, kuaföre gidebilirsiniz. Yazıldığınız halde gitmeye vakit bulamadığınız spor salonuna nihayet yolunuz düşebilir. Görünüşünüz hakkında daha hassas ve özenli olma eğilimindesiniz. Alışverişe çıktığınızda biraz kontrollü olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Temmuz 2014)
İş yaşamınızda sabah saatleri oldukça yoğun saatler geçireceksiniz ve gücünüzü doğru bir şekilde kullanmayı başaracaksınız. İşinizle ilgili beklentilerinizi yeniden değerlendirmeyi başaracaksınız ve kararlarınızda istikrarlı davranacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz ve işlerinizle ilgili bir rahatlama olacaktır. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. İş yaşamınızda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Temmuz 2014)
Maddi konularda sabah saatleri yetenklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz ancak alacağınız yeni kararlarda dikkatli olmalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise yeni bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Temmuz 2014)
Eğer yeni bir girişimde bulunmak istiyorsanız bunun için öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141945 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed