Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (18 Nisan 2014)
Hangi alanda ilerlemek istiyorsanız veya hangi ilgi alanlarında kendinizi geliştirmek niyetindeyseniz olanaklar uygun görünüyor. Keyifle olayları başlatabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (18 Nisan 2014)
Güzel gelişmelere açık olduğunuz bir günün içerisindesiniz. Bazı olaylara çok sinirleniyorsunuz, oysa hayatınızdaki gelişmeler istediğiniz gibi gelişiyor ve çevrenizdeki insanlar sizi seviyor. Mutsuzluğu bir kenara atıp işinize dört elle sarılmalısınız. İyi bir konumdasınız ve yaptıklarınızla göz dolduruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (18 Nisan 2014)
Kartınız Sihirbaz... Bugünlerde dostlarınızdan çok dostunuz olmayan insanlarla ilgilenmeye başladınız. Kimseye küs kalamayışınızın dezavantajları içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (18 Nisan 2014)
Bugün eğlence yaratmakta ve zamanın tadını çıkartmakta zorlanma söz konusu olabilir. Biraz serbest bırakın kendinizi. Keyif ortamlarınız resmi havaya bürünmesin, anne-babalar çocuğunuza gereksiz otorite uygulamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (18 Nisan 2014)
Bugün iş ve çalışma konularınıza odaklısınız. Çalışma ortamınız ve arkadaşlarınızla olan iletişimiz çok keyifli ve eğlenceli olacak. Hiç yorgunluk hissetmeden zor görevlerin üstesinden geleceksiniz. Zihinsel anlamda oldukça üretken olacaksınız. Sağlık konularında da sizi sevindirecek haberler alabilirsiniz. Güzel haberleri bahane edip diyetinizi hemen bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (18 Nisan 2014)
Bugün işleriniz pek yoğun olmayacak. Kendinize ve sevdiğinize bol bol zaman ayırabilecek, hatta işten erken çıkma fırsatı bulup , uzun zamandır ihmal ettiğiniz bazı işleri halletme imkanı bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (18 Nisan 2014)
Bugünlerde aşırı duygusallıklar yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmelisiniz. İşinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir. Bir teklif alabilirsiniz. Uzun zamandan beri sahip olmak isteyip de şimdiye kadar alamadığınız bir şey varsa bugün ona kavuşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (18 Nisan 2014)
Bir yığın borcunuz var ve siz bu borçları ödememek konusunda oldukça rahat davranıyorsunuz. Gereksiz harcamalardan kaçınmanız gereken bir gün. Harcamalarınıza dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (18 Nisan 2014)
Bugün uzun zamandır borcunuzu ödemediğiniz bir arkadaşınızla görüşeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140641 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed