Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2015)
Belli teklif, öneri veya davetleri kabul ya da reddetme konusunda kararsız kalabilirsiniz veya bazı endişeleriniz olabilir. Düşünülmesi gereken çok şey var aslında.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ocak 2015)
Yakında alacağınız bir haber bazı dengeleri alt üst edebilir. Birtakım köklü değişiklik istekleri içine girebilirsiniz. Kendinize kurduğunuz dünyayı başkalarından bu kadar soyut görme arzunuz, adı konmamış bir yalnızlık arayışının göstergesi oluyor. Mutlu olmanız gereken bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içindeki ortak sorunlar, ortak sevinçler yabana atılır zenginlikler gibi görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2015)
Hiç kimsenin tesiri altında kalmıyorsunuz. Diğer günlerin aksine öylesine huzurlusunuz ki aileniz bu durumunuzdan mutlu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2015)
Tutumluluk huyunuz cimrilik sınırlarını zorluyor. Bu nedenle hem yakınlarınız arasında hem de çevrenizde prestij kaybediyorsunuz. Aşk hayatında gerçeklerle yüzleşme zamanı çoktan geldi. Artık ilişkinizin bir ismi ve sonu olmalı. Kaçmakla sadece zaman kaybediyorsunuz. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2015)
Bugün üstlerinizle olan iletişiminizde olumlu enerjiler var. Öne çıkmak için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşma konusunda son derece kararlısınız. Tek başınıza hareket etmekten çekinmeyeceksiniz. Devletle ilgili çalışmalar yapabilir, yeni projeler üretebilirsiniz. Anneye dair meselelerde de yol gösterici olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ocak 2015)
İnatçı yapınız nedeniyle bazı tartışmalarda dediğim dedik tavrı gösteriyorsunuz. Bu tavrınızın sadece getirilerini görmemelisiniz. Hak ettiğiniz birçok kazanım, dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2015)
Son günlerdeki duygusallığınız, ilişkinizde sorun görüp takılı kaldığınız noktaları değerlendirmenize engel oluyor. Güvensizlikleriniz, üzüntünün yanında incinmeleri de beraberinde getirebilir. Birtakım projelerinize eleştirel bakılması sizi karamsarlığa sokmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ocak 2015)
Bugünlerde eliniz biraz ferah, harcayacak yer arıyorsunuz. Parayla ilişkiniz ciddi revizyonlar gerektiriyor. Önümüzdeki günlerde uzaktan izlemenizin yetmeyeceği bir para tartışmanız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ocak 2015)
Kendi sorunlarının çözümünde insanların önünü açmalısınız. Bazı yakınlarınızın sorunlarına bütünlemesine eğilmeniz, onların daha çok sorun üretmelerine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143276 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed