Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Problem yaratan veya tartışmaya girmeye çalışan kişiler olabilir. Siz sakinliğinizi bozmamalı veya bu kişilerden uzak durmaya bakmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Bugün zihinsel olarak oldukça yoğun olacaksınız ve duygusal olarak bazı karmaşalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi toparlamak ve günlük işlerinize motive olmak için zorlanıyorsunuz. Kendinizi değişik faaliyetlerin içine bulmak istiyorsunuz ve değişik ortamlara girme isteği içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Sürekli birilerinin size bir şeyler anlatması sizi sıkıntı içine sokacak. Maddi hesaplarız da tutmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Sevgiliniz bugün de yarın da hep yanınızda olacak. İçinde bulunduğunuz boşluk sizi kötü etkilemiş. Korkularınız ve endişeleriniz hareketlerinizi bile kısıtlıyor. Kendinizi meşgul etmek için yeni bir şeyler yapmak istiyorsunuz fakat insanların ne diyeceklerini düşünmeniz sizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Genel olarak iş yaşamınızda olumlu bir gün geçireceksiniz. Çalışmalarınızın olumlu sonuçları motivasyonunuzu arttıracak. Fikirlerinizi somut alanlara da taşıyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2014)
İlişkilerinizi dengelemek için biraz anlayışlı olun. Çok farklı beklentiler içinde olan birisiniz ama bu beklentiler hiç ummadık sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle beklentilerinizi biraz aşağı çekmeye çalışın. Sevgilinizin sizi yanlış anladığını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Bugün alacağınız bir haber çok hoşunuza gidecek ve parasal konularda akıllıca kararlar alacaksınız. Bu aralar alacağınız zam da sizi çok sevindirecek. Parasal açıdan şanslı bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Kasım 2014)
Duygusal çöküntülerinizin arttığı zamanlarda insanlardan kaçmanız dertlerinize katkıda bulunuyor. Bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz artık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142966 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed