Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Bugün yapmanız gereken işleri ve planlarınızı gözden geçirerek tek tek hepsini aradan çıkartmak isteyebilirsiniz. Bu esnada, bazı kişileri kızdırmamaya, ihmal etmemeye ya da yormamaya dikkat etmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geri giden Merkür’ün Mars’la kavuşumu ve Neptün’ün hafta boyu oluşturduğu yanıltıcı açılar, öncesi olan işleri gözden geçirmek, toparlamak, eksikleri tespit etmek veya yaşananlara bağlı olarak eksiklerin farkına varmak için gerekli ortamı oluşturabilir. Daha önce yaşanmış iletişim problemleri varsa onarmak, ilişkileri düzeltmek imkanı doğabilir. Ancak, yeni girişimlerde bulunmak veya yeni kişilerle tanışmak için hiç de uygun bir zaman dilimi olmayacaktır. Bu hafta iletişim problemlerine özellikle dikkat etmemiz gerekiyor. Merkür retrosunun yanı sıra yaşadığımız unutkanlık, dalgınlık ve kararsızlık türünde problemler işlerin iyice karışmasına neden olabilir veya aldatılma riskimizi arttırabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Öğlene doğru alacağınız bir haber bugün için yaptığınız bütün programı alt üst edebilir. Görüşmekten kaçındığınız biriyle görüşmek zorunda kalabilir, sürpriz bir konuşma yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir küçük grupla bu konu üzerinde yeniden konuşmanız gerekebilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda üzerinde düşündüğünüz bir konu hakkında karara varabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Uzun zamandır keşfedilmeyi bekliyordunuz adeta ve bugün o gün denilebilir. Şansınızın bol olduğu gündesiniz. Her fırsatı değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Bugün iş ve kariyer konusunda eğer gereken atılganlığı göstermişseniz sizi tatmin edecek sonuçlar alma ve yeni kapılar açma şansınız olabilir. Ancak “her şey ayağıma gelsin” demektense siz o şansın peşinden gitmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Özellikle mesleğiniz konusunda çevrenizle çatışabileceğiniz bir gün. Biraz daha esnek davranmanızda fayda var. Burcunuzdaki Ay ın durumu size her konuda girişimci ama ayakları yere basan bir tavır getiriyor. Aşırı duyarlı yapınız duygusal karmaşaya neden olabilir fakat sakin görünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Çok şikayetçi değilsiniz. Yine de birçoğu gibi gelecek endişesi taşıyorsunuz. Küçük birikimleriniz geleceğe huzurlu bakabilmeniz için yeterli değil. Kapınızı çalacak olası teklif, daha güvenli gelecek hesapları yapmanızı sağlayabilir.Bir alacak verecek sıkıntısı içindesiniz. Ama abarttığınız kadar değil, çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mayıs 2015)
Yeni başlayan dostlukların hemen arkasından bu kadar beklentili olmamalısınız. Yeterince tanımadığınız insanlara ve de kendinize zaman tanımalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143694 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed