Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (30 Ağustos 2014)
Bazı konuları gözden geçirebilir, yaptığınız planların veya devam ettiğiniz yolun mantığı, faydası veya bu yolda devam etmek isteyip istemediğiniz konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (30 Ağustos 2014)
Onun için parmağımı oynatmam, dediğiniz birine para yardımınız olacak. Bu kişinin koşulları sizi etkileyecek ve yumuşayacaksınız. Gelecek yakın günlerde bir hasta ziyaretiniz var. Bu ziyaret için birkaç gün ayırmak zorunda kalacaksınız. Aile ilişkilerine düşkünlüğünüz arkadaşlarınız arasında espri konusu oluyor. Son derece önemli bir konuda bu günlerde karar vermeniz gerekebilir, buna hazır olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (30 Ağustos 2014)
AŞK: Bugün öz gezegeniniz Ayaşk konusunda sizleri destekliyorve duygusal yönden tam olarakpayınızı alıyorsunuz. Sevdiğinizkişi ile güzel bir gün geçirereközlem duyduğunuz yaşamamerhaba diyorsunuz.İŞ: Sabırsız ve söz dinlemez tutumunuz yüzündenbaşladığınız işleri yarım bırakıyorsunuz.Tembel ve isteksiz haliniz işinize yansıyor.SAĞLIK: Öfkenizi kontrol altında tutmalısınız.Elinizden her an ufak kazalar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (30 Ağustos 2014)
Anne-babalar çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz zamanın tadına varın bugün için. Çok fazla detaya kurala kapılmadan sadece onunla birlikte olmanın hazzını yaşayın. Uyulacak kurallar kısmını ise başka günlere bırakabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (30 Ağustos 2014)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (30 Ağustos 2014)
Değerinizi biliyor ve bunun iş çevrenizde de anlaşılması için uğraşıyorsunuz. Çalışkan ve becerikli oluşunuz size bazı imtiyazlar sunuyor. İş ilişkilerinizi işle sınırlı tutmayı tercih ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (30 Ağustos 2014)
Aşk hayatınız genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor. Özgürlüğüne düşkün biri olmanız, kalıcı beraberliklere fırsat tanımıyor. Ama bu fırsatlara istekli de görünmüyorsunuz. İş yaşamınızın sorunlarını dışarıya taşımamaya gayret gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (30 Ağustos 2014)
Parayla ilişkiniz güvensiz bu günlerde. Kendinizi emniyete alma niyetiniz, bütün çabalarınıza karşın niyet olmaktan öteye geçemiyor. Gelirinizi arttırmaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (30 Ağustos 2014)
Son günlerde biriyle çok ilgilisiniz. Bu ilgiyi dağıtmanızda yarar var. Bu ilginin arkasını getirmede ne kadar şansınız olduğunu araştırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142355 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed