Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (19 Eylül 2014)
Enerjinizin yüksek olması veya iyimser olmanız çok normal. Zira, pek çok iyi haber ardı ardına gelebilir. Haberler yolda!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (19 Eylül 2014)
Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya gereken alakayı göstermiyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi bir işlevsizlik içinde izlemenize neden oluyor. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek. Yakın zamanda olası bazı ziyaretler önemli konularda önemli çözümlemeler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (19 Eylül 2014)
Kartınız şeytan... Siz hedeflerinize ulaştıkça enerjinize enerji katıyor, gerek aşk gerek iş konusunda oldukça huzurlusunuz. Ancak bu durumu bozmak isteyen birileri çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (19 Eylül 2014)
Cömert olduğunuzu bilen insanlar bugün sizin bu zaafiyetinizi kullanabilirler. Merhametli yüreğinizin sayesinde belki de birilerinin bir derdi şifa bulacak. Ancak yine de düşünmeden hızlı verilecek kararlara aldanmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (19 Eylül 2014)
İşe ve paraya dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yatırımlarınız ve maddi kaynaklarınızda artış meydana gelebilir. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz durumlar oluşacak. İş ortamlarınızda olumlu destekler bulabilirsiniz. Ancak sabırlı olmalı ve başladığınız işi tamamlamaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (19 Eylül 2014)
Ortak türü beraberliğinizde birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor. Daha küçük, ama hayata uygun projeler daha fazla şans içerebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (19 Eylül 2014)
Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (19 Eylül 2014)
Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz. İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (19 Eylül 2014)
İki kişinin sizinle ilgili bir beklentisi var. Konu biraz karmaşık, tavrınız önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142531 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed