Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2016)
Çekiciliğiniz ve güçlü hafızanız ilerlemenize yardımcı olabilir. Sizi kalabalıklardan ayıracak bir iş ortaya koymaya bakmalısınız. Dış görünüşünüzde ya da işleri halletme yöntemlerinizde yapacağınız değişiklikler romantik karşılaşmaları veya etkileşimleri körükleyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda aktif, duygu alışverişlerine açık, fikirlerimizi istediğimiz şekilde ifade edebileceğimiz ve karşı tarafı ikna etmekte zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Önemli plan, görüş ve önerilerimizi kabul ettirmek istiyorsak günün özellikle ilk yarısından faydalanabiliriz. Ancak, gün genelinde olumlu diyaloglar kurmak mümkün. Özellikle öğle sonrası saatlerden gece yarısına kadar, sevgi temalı ilişkilerimiz destekleniyor. Estetik ve güzellik başlıklı konular, sanatsal çalışmalar, alışverişler ön planda. Yarın enerji biraz gerilebilir, gece saatleri ve sabaha karşı saatler bazılarımız için biraz zor geçebilir. Ne demek istediğimi anlamak için Pazartesi günü yazılarımızı okumanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Haziran 2016)
Bugün farklı bir gün geçireceksiniz. İş ortamınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Duygusal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İkili ilişkiler açısından olumlu gelişmeler gerçekleşebilir. Aşk konusuna gereken önemi verebilirsiniz. Konuşmalarınızda yanlış anlaşılma sorunu ortaya çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2016)
Biraz sadakat ve sabır gösterirseniz sevdiğinizi kazanmış olursunuz. Her konuda anlaşabilen çiftsiniz zaten dengeyi bozmak işinize gelmez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2016)
Hedeflerinize şevkinizi kaybetmeden metodik bir şekilde çalışarak ulaşmanız mümkün. Bütçenizi denkleştirmeye çalışıyor, bunun için oldukça zorlanıyorsunuz. İyi niyetinizi kullanmak isteyenlerden uzak durun. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki mutluluğu bozmak isteyenlere kesinlikle izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2016)
Bazı huzursuzluklar sizi yıpratmaya devam ediyor. Kendinizi kısıtlanmış hissettiğiniz bu dönem yanlış yönlere gitme riskiniz var. Kafanızda ikilem yaratan konuları beklemeye almalı ve elinizdeki işlere yönelmelisiniz. Zira ruh sağlığınızın zorlandığı zamanlar söz konusu. Neyse ki işle ilgili takım çalışmaları size aradığınız paylaşımları getirmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Haziran 2016)
Rahatsızlık duyduğunuz davranışlarla birçok yerde karşılaşabilirsiniz. . Sabırlı olabilirseniz, yetkililerden çok şeyler de öğrenebilirsiniz. Akşam saatlerinde sürpriz bir görüşmeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2016)
Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Haziran 2016)
Belli ölçülerde şanslı olduğunuzu düşündüğünüz bir katılımda, birilerinin şansınızı azaltma çabaları var, dikkatli olmalısınız. Bu sıralar ikili ilişkilerinize para tartışmaları hakim olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Haziran 2016)
Ay, size fazlasıyla cesaret ve öne çıkma isteği veriyor. Ama bugün alabileceğiniz riskler daha sonra bazı problemler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144250 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed