Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (23 Nisan 2014)
İş hayatınız, sağlığınız veya duygusal hayatınızla ilgili bazı konular zaman alabilir veya sabrınızı zorlayabilir.
   (5/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (23 Nisan 2014)
Her konuda kararlılık gösterebileceğiniz bir gün. Bugün, gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilirsiniz. Bugün büyük değişiklikler peşinde koşmamakta fayda var. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte geçmişe ait konuları gözden geçirmeniz gerekebilir. Yakın ilişkilerinizde duygusal gerilimler yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (23 Nisan 2014)
Bugün yeni tanıdığınız kişi ile bir takım tartışmalarda bulunarak deneyimli olduğunuzu kanıtlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (23 Nisan 2014)
“Her şey benim kontrolüm altında olsun. Ev, iş ve eş konularını hep ben yöneteyim” diyen bir yaklaşım, durumu yorucu ve zıtlaşan bir noktaya taşıyabilir. Hem yükü hem de yetkiyi paylaşmayı bilmeniz gereken bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (23 Nisan 2014)
Bugün aklınız oldukça geniş ve uzun vadeli fikirlerle dopdolu olabilir. Gelecekle ilgili endişelerinizin üstesinden gelmek için uzun vadeli yatırımlara girişebilirsiniz. Alacaklarınız ve ortak hesaplarınızla ilgili her detayı inceleyeceksiniz. Girişimlerinizde günü birlik çözümlerden kaçınmalı, kalıcı ve sürekliliği olan bir maddi yapı kurmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (23 Nisan 2014)
Bugün işinizle ilgili sorunları çözecek ve her şeyi yerli yerine oturtacaksınız. İş yerinizde performansınızın bir hayli yüksek olacağı bugün amirlerinizden ve çalışma arkadaşlarınızdan övgü alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (23 Nisan 2014)
Partneriniz tarafından kırılabilirsiniz. Bu insan kırıcı sözler sarf edebilir. Kalbiniz boşsa karşı cinsten, size oldukça parlak görünen birisiyle tanışmanız ve ümit verici ilişkiler içine girmeniz, olasıdır. Aynı konu üzerinde çalıştığınız ve rekabet halinde olduğunuz kişi, farklı birtakım baskılar deneyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (23 Nisan 2014)
Maddi konularda akılcı ve sabırlı olmaya çalışın. Bugün her ne kadar maddi olarak beklemediğiniz gelişmelerle karşılaşsanız da ilerki günler için olumlu yatırımlar yapma fırsatı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (23 Nisan 2014)
İnsanlarla ilişkilerinizde daha sosyal olmalısınız. Çok fazla içinize kapanık ve soğuksunuz. Elinize geçen paranın bir kısmını kenara ayırmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140728 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
Bumerang - Yazarkafe
rss feed