Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Alacak ve verecek dengenizi iyi kurmanız gerekmektedir. Hayata karşı nereden para kazanabilirsiniz, bunu iyi belirlemelisin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Sağlam adımlar atmaya kararlısınız. Bugünler istikrar günleriniz olabilir. Görev ve sorumluluk bilinciniz, yeni yükümlülükler üstlenmeye eğilimli. Bu yükümlülüklerin üzerine sağlam donelerle gitmeniz gerekecek. Gün içinde küçük bir toplantı, beklemediğiniz ölçüde büyük anlamlar taşıyabilir. Bu toplantıda özgüveninizi diri tutmanız yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
AŞK: Karşı cinse açılmaktankorkuyorsunuz. Hayatınızdakibazı şeylere gem vuracakkorkularınızı yenmeye çalışın.Göreceksiniz ne büyük birmutluluk tadacaksınız.PARA: İş yerinizdekiarkadaşlarınıza yardımlarınızı esirgemiyorsunuz.Ama parasal konulardaki şüpheleriniz artıyor.SAĞLIK: Rahatınıza çok düşkün olmanızdan dolayıbugün ruh haliniz zinde ve doyuma ulaştı. Bugünsizleri sağlıklı bir gün bekliyor denilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Yakın çevrenizde, otoriter tavırlarıyla sizi başarı için zorlayanlar var. Normal şartlarda bundan rahatsızlık duyuyor olabilirsiniz belki ama en azından bugünlerde sizin için yaptıklarının kıymetini bilin. Üzerinde uğraştığınız iş, biraz da bu baskıyla gerçekleşmiyor mu?
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Bugün daha güvenli ve dışadönük adımlar atıyorsunuz. Yabancılarla bağlantılı konular akıcı biçimde ilerlemeye başlıyor. Bu alanda yeni hedefler ve beklentiler içinde olacaksınız. Kendinizi geliştirmeye açık olduğunuz konular seçebilir, başkalarından değişik fikirler edinebilirsiniz. Yolculuklar, pozitif haberler sayesinde iyimserliğiniz artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Kendinizi enerjik ve güçlü hissedeceksiniz. Bazı küçük işlerinizi bugün bitirebilir yada önemli adımlar atabilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve bunları olumlu olarak değerlendirebilirsiniz. Hayatınıza ilişkin ani kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir beklediğiniz gelişmelere ilişkin yeni adımlar atabilirsiniz. Yaptığınız her işten zevk almak isteyeceksiniz ve en sıkıcı işleri bile keyifli bir hale getirmeyi başaracaksınız. İşinizle ilgili grişimlerde bulunmak için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Parasal konularda beklemedesiniz. Bazı yatırımlar yaptınız ve bu yatırımlarla ilgili beklentileriniz var. Bugün yapmanız gereken bazı ödemeler olacak. Bu ödemeleri rahatlıkla yapacak ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Araya fazla zaman koymadan, onun gönlünü alma niyetinizi bir an önce belli etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed