Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Kariyer hayatınızda yaşadığınız fikir ayrılıklarından dolayı saplanıp kaldığınız sorunlardan artık uzaklaşma zamanı geldi. Bu konuda çözüm üretmek ve sorunları daha pratik yoldan halletmek için ikna edici yönünüzü kullanmalı ve toplum içindeki duruşunuzu daha güçlü bir şekilde göstermelisiniz. Bazı noktalarda sizin dedikleriniz karşı tarafa uygun gelmeyebilir. Ancak şunu da bilmelisiniz kim takım çalışması bazı konularda ortak fikirler almayı gerektirir. Bu noktada mutlaka esnek davranmak gerekecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mart 2018)
Akşama doğru çok gerekli bir randevu alacaksınız. Gideceğiniz yerde zorlandığınız bir konu, kararsızlığa dönüşebilir. Daha zamanınız var, ani kararlardan uzak durmak size avantaj sağlayacak. Çevrenizdeki herkesin sizden beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz, ama hala bir çekimserliğiniz var gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Sevgilinizin canını sıkmaya başladınız bile. Sizden uzak gün geçirme isteği doğal bir eğilim.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Modayla ilgilenenler için ruha ve göze hitap eden yeni tasarımları ortaya çıkarma günü. Bir iş yemeğinde alınacağınız cömert bir teklif sizi onore edecektir. Elinize geçen parayla öncelikle konut sorununuzu gidermeye çalışın. Aşk hayatınızdaki durgunluk sona ermek üzere. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Ortaklıklarda sizi bağlayan temaları ve para ilişkilerini dikkate almakta yarar var. En çok ortak giderleri ve ödemeler dengenizi ilgilendiren konulara özen göstermelisiniz. Zira finansal anlaşmalarda karşıtlıklar öne çıkabilir. Gözden kaçırdığınız eski ödemelerinizi yeniden gündeme almalısınız. Sigorta ile alakalı işlemlere göz atmakta fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mart 2018)
İş hayatınızda her şey yolunda gibi görünse de önümüzdeki günlerde iş arkadaşlarınızla bazı sorunlarınız belirebilir. Bugün bir randevunuzun iptal olması üzerine başka işlerle ilgilenmek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mart 2018)
Parasal konulardaki son günlerde göstermiş olduğunuz başarıların neticesinde önümüzdeki günlerde rahat ve huzurlu günler geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mart 2018)
Bugünlerde bazı suçlamalarla karşılaşabilirsiniz. Gizli tutmaya çalıştığınız şeyler, sizi sıkıntılara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed