Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Kariyerde maaş artışları veya statü değişikliği gibi konular gündeminizde olabilir veya bir kariyer öykünüzü de sonlandırmak, bu anlamda tecrübeleri ile güveninizi kazanmış kişilerle yola çıkmak ve onların rehberliğinde hareket etmek isteyebilirsiniz. Bugün gününüzün neredeyse tamamını bu gibi konuları düşünerek geçireceksiniz. Çünkü çözüme ulaştırılamayan her konu günden güne büyüyerek önümüze gelir. Sizin de sıkıntınızın bitmesi, bu konunun çözümüyle sona erecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Akraba ilişkilerinizi biraz daha verici davranışlarla sürdürmek isteyebilirsiniz. Sizi buna yöneltecek duygusallıklar söz konusu. Geçmişte yaşadığınız olumsuz bir tecrübenin üzerinizdeki etkileri, bugün benzer bir olayda sizi cesaretsizleştirecek. Hayatınızı yeniden şekillendirebilmeniz için doğan bir fırsatı bu yüzden kaçırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Bugün risk almayı seviyor gibisiniz. Yeni yatırım açma yollarına başvuruyorsunuz. Özgüveniniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Hiçbir şeyden etkilenmeyecek bir aşk istiyorsunuz. Kolayca kabullendiğiniz uyumsuzluklar sizi şimdilik fazla rahatsız etmiyor ama bir süre sonra sıkılmanız mümkün. Kariyerinizle ilgili yeni adımlar atın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Kişisel öncelikleriniz parasal alanı içine almakta. Bu dönem çalışma kapasiteniz size yeni kaynaklar getirebilir. Performansınızın arttığı iş hayatınıza gereken önemi vermelisiniz. Elinizdeki kaynaklar konusunda ise temkinli olmalısınız. Eve ait giderlerin artabileceği şartlar sizi zorlayacaktır. Bütçenizi aşabilecek giderleri en aza indirmeniz bir zorunluluk olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Biraz sabırlı olmanız gereken bir gelişme, size yeni açılımlar sunabilir.Bugün yine zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Zaman darlığı çektiğiniz konular, genellikle esnek olduğunuz durumlarda ortaya çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Bu arada gizli aşk maceralarına atılırken tedbirli davranmalısınız. Kariyerinizle ilgili gelişme ve ilerleme elde edeceğiniz fırsatlar gündeminize girebilir. Gücünüzü artıracağınız olanaklar ortaya çıkacak. İşlerinizde dikkatli ve uyanık davranın, sorumluluklarınızın altından çok rahat kalkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Biraz daha idareli olmayı, kenara bir şeyler koymayı becerebilmelisiniz. Yapay bazı sorumluluklarınız sizi zorluyor. Yakın bir zamanda sevineceğiniz bir para haberiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Bugünlerde insanlarla kurduğunuz diyaloglara özellikle çok dikkat etmelisiniz. Kurduğunuz cümleler başkaları tarafından yanlış algılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed