Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2020)
Bazı konularda ısrarcı olduğunuz için diğer teklifleri görmezden gelmemelisiniz. ‘’ Z’’ Oteli sizi beklemesine rağmen, yer bulunmayan ‘’X ‘’ oteline gitmeye çalışmanın manası olmayabilir. Daha önce denemediğiniz şeyler deneyebilir, görmediğiniz yerlere gidebilir ya da seyahat planları yapabilirsiniz. Romantizm artıyor, sevdiğiniz bir kişiyle özel paylaşımlarınızı arttırmanız ilişkinizi güçlendirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Temmuz 2020)
İş hayatında başarılısınız. Kurnazlığınız ve kullanmasını çok iyi bildiğiniz zekanız sayesinde her işin üstesinden gelebiliyorsunuz. Çevrenizdeki daha önce çeşitli nedenlerle kırdığınız insanların gönlünü bugün tatlı dilinizle alacaksınız. Aşkta şanslısınız. Sizde şeytan tüyü var, karşı cinsin her zaman ilgisini ve taktirini topluyorsunuz. Arkadaşlarınız size kırgınlar çünkü onları çok ihmal ettiniz. Bugün onlarla vakit geçirmek için zaman ayırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2020)
Kartınız Araç... Son günlerde aklınızı kurcalayan meselelerden biri ulaşım. Bu sadece yollar arası gidiş geliş olmayabilir. Elektronik anlamda da sevdiklerinize ulaşamayabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2020)
İş nedenli bir görüşmeniz ya da toplantınız varsa herkesin çıkarlarını ayrı ayrı gözetip kimsenin bir diğerinden daha fazlasını elde etmesini hedeflemediğiniz takdirde herkes kazançlı çıkacak. Bir galip yaratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2020)
Biraz kendinizi toparlamaya bakmalı ve geçmişle ilgili konulara zaman ayırmalısınız. Sizde bıraktığı etkilerden kurtulduğunuz bu dönem ilişkiler üzerinde kafa yorabilirsiniz. Ortaklaşa konuların getirdiği çekinceleri artık daha net gözlerle görme şansınız var. Ailevi konularda yaşanan stresler karşısında daha soğukkanlı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Temmuz 2020)
Bugün işinizle ilgili şeyleri ihmal etmeye meyillisiniz. Çünkü kafa olarak iş konularından uzaksınız. Gereksiz ve size hiç katkısı olmayan işlere zaman harcayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2020)
Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Temmuz 2020)
Maddi konularda ailenizi yada evinizi ilgilendiren konularda masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı küçük sorunlar yaşayabilirsiniz ve harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Temmuz 2020)
Şu sıralar sizi fazla üzmeyen problemlerinizin bir kısmı yakın bir zamanda sizi zora sokabilir. Bugünden önemseyip harekete geçmeniz gerekiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed