Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Planlarınızın bozulması sizi bir hayli etkileyecektir. Beklemediğiniz tartışmalara karşı açık olacaksınız.Ani patlamalar yolunda giden ilişkilerinize zarar verebilir. Özellikle siz bir Akrep erkeğiyseniz, bu konuda daha temkinli bir tutum izlemeniz gerekiyor. Basit bir inattan ibaret olacak olan bu tür isteklerinize olumlu çıkış yolları bulamayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Geleceğinizi gözönünde bulundurarak plan yapabilirsiniz. Eşinizin ve ailenizinduygusal desteğini hissetmek sizi mutlu edebilir. Birlikte gerçekleştirebileceğiniz ortak çalışmalardan verim alabilirsiniz. İşbirliğinin faydasını yakın ilişkileriniz konusunda da görebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Kartınız Kaynak... Başladığınız yeni girişimler olumlu yönde ilerliyor. Gün boyu rahat ve huzurlu olacaksınız. Böylece sevdiklerinizle de bir şeyleri paylaşıp mutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Bugün yaşananların hızı size yetişemiyor. Her şey bir an evvel olup bitsin ve bütün görevler yerine getirilsin istiyorsunuz. Her zamankinden farklı tavırlarınız çevrenizi duygusal olarak yıpratıp, kardeşiniz veya bir yakınınızla anlaşmazlık yaşamanıza neden olabilir. Sakin olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Çalışma hayatınızda mücadele, biraz da yenilenme söz konusu. İkisi bir arada yürütülebilir ancak sağlıkla ilgili hassasiyetlere dikkat edin. Yeni yöntemler kullanmak, bir yandan da düzen değişikliklerini hayata geçirmek gerekecek. Arka planda kalmanız gereken bu günlerde sizin sorumluluğunuzda çok iş olacaktır. Kişisel adımlarınızda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Bugünün ilerleyen saatlerinde önemli görüşmeler söz konusu. İnsan ilişkileriyle alakalı olarak bazı görüşleriniz istenebilir. Son zamanlardaki sıkıntılı halinizi üzerinizden atacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Maddi konularda oldukça başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve finansal yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Size maddi kazançlar getirici yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Kasım 2019)
İşinizin genel durumlardan özel olarak bir etkilenişimi var gibi görünüyor. Son ülke ve dünya sorunlarına karşı, farklı bir tedbirlilik içinde olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed