Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Gelişmeleri kendi pencerenizle değerlendirmeli ve çözmelisiniz. Mücadele gerektiren durumlar söz konusu olabilir. Uzmanlık alanınızı farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Daha sık görüşmek istediğiniz kişilerle keyifli aktiviteler içine girebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mart 2019)
Bugün oldukça enerjik olacaksınız. Özellikle zihinsel olarak çok aktif olacaksınız. Gün içinde bazı kararlar alabilir , zihninizin açık olmasından yararlanabilirsiniz. Yeni ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak isteği duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi sıkıntılı hissedebilir ve bu sıkıntıyı aşmak için bazı aktivitelerle uğraşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Maddi düşüncelerinizi ertelemeden yatırımlarınızı hızla yapmalısınız. Bugün maddi konularda yıldızlar sizden yana. Verimli bir gün olacak sizin için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Para harcamanın çok kolay olduğu ve bundan keyif duyacağınız etkiler altındasınız. Dikkatli olmakta fayda var. Bekârlar, size gerçekleri tamamen unutturacak boyutta pembe bulutsu bir aşk kapınızı çalabilir bugünlerde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Ortaklaşa konularda daha duyarlı ve yapıcı olmanız gerekecek. Başkalarının etkisi ve yönlendirmesi ile daha sağlam kararlar almaya açık durmalısınız. Maddi açıdan da daha tutarlı beklentiler içinde olmanız gerekecek. Para konularını içine alan anlaşmalar karşısında daha sorumluluklu davranabilirsiniz. Pek çok paylaşımınız test sürecine girmiş durumda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mart 2019)
Uzun zamandır planladığınız bir girişimden, bazı uyarıları ciddi bulup cayacaksınız. Fazla alınganlık gösterdiğiniz bir eleştiri sizi fazlasıyla üzmüş görünüyor. Eleştirinin haklılığı, haksızlığı bir yana, eleştirinin geldiği yere dönüp yeniden bakarsanız, bu eleştiriden gereken yararı sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Sevgilinizin yakınlarıyla kurup sürdürdüğünüz sıcak ilişki sevgilinizi sandığınız kadar mutlu etmiyor olabilir. Baş başa kalmak, onun sizden tek isteği. Kariyerinizi ilgilendiren konularda, işbirliği yaptığınız insanlarla, sizin aranızda çıkması muhtemel bazı anlaşmazlıklarda, hakkınızı, hukuki yollardan aramaya karar vermeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mart 2019)
Para konusunda kullanılmaya biraz açıksınız. Kolay kazanmıyorsunuz, ama kolay harcıyorsunuz. Biraz daha dikkatli harcamalar yapmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mart 2019)
Boş yere kırılganlık yaşamamayı beceremiyorsanız, bu türden kırılganlıklarınızı içinizde yaşamayı deneyin. Alıngan kişiliğinizin bazı çıkışları insanları incitebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed