Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Aile üyelerinizdeki kadın figürlerle aranızda bazı sürtüşmeler ve rekabete dayalı sorunlar oluşabilir. Geçmişten beri süregelen problemli durumlara bu anlamda dikkat etmenizde fayda vardır. Yakın akraba ya da kardeşleriniz yüzünden annenizle sorunlar yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Kolay aşık oluyor, kolay terk edebiliyorsunuz. Şu an yaşadığınız birliktelikte aşk duygusunu bir teraziye koymanız gerekiyor. <br>İnisiyatif sizin için bir takıntı. El altında olmadığı, gözden kaybolduğu durumlarda onu ele geçirmekten başka bir çabanız olmuyor. Esasen o da sizde pek eğreti durmuyor, haklısınız. Ama sandığınız kadar da değil. Şunu göremiyorsunuz ; onun da her şey gibi paylaşılması gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Gün içerisinde maddi problemlerinize takılabilirsiniz. Ancak gün ortalarına doğru beklemediğiniz bir para sizi oldukça rahatlatacak. Borçlarınızı hafife almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Bugün çetrefilli, entrikalı işlerden uzak durmaya çalışın. Birden fazla kişinin planı birbiriyle çakışabilir. Ortaklaşa yapılan planlarda da herkesi mutlu etmek pek mümkün olamayabilir. Amacı-nız sadelik ve huzur olmalıdır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Bugün daha etkin olacak yeni desteklerle işlerinizin sonuçlarını alacaksınız. Değişiklik yapmak istediğiniz gruplar, başkaları ile olan iş ilişkileri açısından olumlu bir atmosfer söz konusu. Gelecekle ilgili daha kalıcı planlar yaptığınız, ümitlerinizi kararlı biçimde ele alacağınız zamanlar da bulacaksınız. İş hayatında sizi bağlayan yeni gündemler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Kafanızdaki birtakım soruları açığa çıkarmanız yararlı olacak. Sürekli görüştüğünüz arkadaşınız, sizi iş konusunda daha kararlı görmek istiyor. Hedeflerinizin ön hazırlığında daha niyetli, istekli bir görüntü vermenizin beklenmesi çok doğal.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi anlatabilir, sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. İş hedeflerinizi gözden geçirerek, gerçeklerle ve halihazırdaki şartlarla uyumlu hale getireceğiniz dingin bir gün. Amaçlarınıza ulaşmak için tutarlı davranmak zorunda olduğunuzu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Zaaflı harcamaların sonradan gelen üzüntüsü paranızı geri getirmiyor. Son harcamalarınız işi iyice zora sokmuş gibi. Bunların gereksizliği konusunda aldığınız uyarıları, bundan sonrası için rehber edinebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Bugün içinde birisiyle buluşmak için randevulaştıysanız, bunun için tenha bir yerdense umumi bir yeri tercih edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed