Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Hareket halindeki modern toplum düzeninde asıl önemli olan, yapılan ya da tamamlanan işler değil, yapılacak konuşmalar olmaya başladı malum. Bu hafta sonu olayların iniş çıkışlı seyri yapılan veya yapılacak olan konuşmaları daha iyi anlamanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün genelinde, sosyal, enerjik, arkadaşlarımızla, partnerimizle veya iş birliği içinde olduğumuz kişilerle aktif programlar yapabilir, iletişim halinde olabiliriz. İkili ilişkilerimizin ve iş birliklerimizin ön planda olduğu bir hafta sonundayız. İlişkilerde problemlerden veya tartışmalardan kaçınmak için dikkatli konuşmalı, ani tepkilerden, riskli hareketlerden kaçınmalı ve temkinli davranmalıyız. Aksi takdirde, sosyal ve hareketli hafta sonunu stresle kapatabiliriz. Uranüs ve Pluto arasında, görünür haldeki sert açı, bu hafta sonu (Cumartesiyi Pazara bağlayan gece saatlerinden sonra özellikle )ufak da olsa varlığını hissettirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Bugün arkadaşlarınızla ilişkilerinizin başkaları tarafından yanlış yorumlanması ve hakkınızda asılsız dedikodular olması canınızı sıkacak. Sizi gerçekten seven dostlarınızın böyle bir durumda yanınızda yer aldığını görmek sizi her şeye karşın mutlu edecek. Bugün akşam saatlerini aile büyüklerinize beraber geçirmek ve onların nasihatlerini almak tüm sıkıntılarınızı giderecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Asi ve dürüst oluşunuz bazı durumlarda hayranlık uyandırabilir ama ailede hoş karşılanmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Maddi konularda karşı tarafın desteğine ihtiyaç duymuyor, her şeyi kendiniz halletmek istiyorsunuz. Gururlu bir yapınız var. Hiçbir zaman ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Ailenizin sizden beklediği yardımı en kısa zamanda yerine getirmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Ay burcunuzda ilerliyor ve sizi etkileyici kılıyor. Bu yeni dönemde çok başarılı olmaya kararlısınız. Kendinize güvenerek yeni başlangıçlarınıza hız vereceksiniz. Yaratıcı konuların getirdiği değişlikler karşısında ise kayıtsız kalmayacaksınız. Hayatınızı olumlu yönde etkileyecek bu alan iş hayatını da içine alacak şekilde gelişecektir. İsteklerinize odaklanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Başarılı ve çalışkansınız. Herkes gibi sorun ettiğiniz ve sorun etmeye değmez bulduğunuz şeyler var. Aldırmadığınız bir şey bazılarını şaşırtabilir, yada bir şeyi sorun edişiniz abartılı bulunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Bu arada gizli aşk maceralarına atılırken tedbirli davranmalısınız. Kariyerinizle ilgili gelişme ve ilerleme elde edeceğiniz fırsatlar gündeminize girebilir. Gücünüzü artıracağınız olanaklar ortaya çıkacak. İşlerinizde dikkatli ve uyanık davranın, sorumluluklarınızın altından çok rahat kalkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Maddi olarak yaşadığınız rahatlama son bulacak. Özellikle hafta sonuna doğru maddi açıdan sıkışık olacaksınız ve gelecek yakacak faturasını ödemekte güçlük çekeceksiniz.Bir dostunuzdan borç almak durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Size bilinçli olarak verilen yanlış bir bilgi sizi yanlış yöne yönlendiriyor. Dönüp bu bilginin kaynağında bir araştırma yapmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed