Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Yaşadığınız anın değerini anlamanız ve geçmişi artık kafanızdan atmanız gereken önemli bir gün. Yaşadığınız koşulları mutlulukla, sevgiyle karşılamalı, yaşamınızda olmayan veya eksik kalan her şeyi sevgiyle anmayı öğrenmelisiniz. Yaşadığımız her şey olması gerektiği için olmuş, hayatımıza girmesi gerektiği için girmiştir. Bu noktada neden o değil de bu oldu? Veya niçin geçmişte bunu yaşamıştım? Diye düşünerek kendinizi üzmemeli, her şeyde bir hayır olduğunu bilerek yolunuza devam etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Bugün bazı gelişmeler düşüncelerinizi harekete geçirecek. Yeni planlar yapacak, ilginç fikirler geliştireceksiniz. Yakın akrabalarınızı arayacak onları bazı konularda ikna etmeye çalışacaksınız. Onların sorunları sizi sıksa da elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaksınız. Arkadaşlarınızdan biriyle aranızdaki sorunları halletmek üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
GÜN içinde değişik ruh hallerine girebilirsiniz. Tembellik hissedebilirsiniz. İlişkilerinizdeki seçimlerinizde, sezgilerinize de kulak vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Geçmişte yaşadığınız ilişkinin etkisinden kurtulamadığınız için çok mutlu olduğunuz halde sevdiğinizle huzurlu bir birliktelik sürdüremiyorsunuz. Kendinize ve ona bir şans daha verin. Mesleki konulara ve detaylı çalışmalara önem verebileceğiniz bir günde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Ay burcunuzda yerini alıyor. Artık pek çok şeyi geri planda bırakmanın rahatlığı ile önünüze bakıyorsunuz. Hayatın getirdiği sorumluluklar size farklı deneyimler katarken, yeni başlangıçlarınızın ne kadar kalıcı olacağı önem kazanmakta. Duygusal açıdan sizi yoran, etkileyen konuları sabırlı yanlarınızla aşabilirsiniz. Özellikle kişiliğinizi yeniden tanımladığınız bu dönem sabırlı olmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Unutkanlığınız üstünüzde bu sıralar. Bunun bugün bir ceremesi olacak. Başınızı duvarlara vurabilirsiniz. Yeni iş haberleriniz var. İlgilenin onlarla. Bunlardan özellikle birinin koşulları sizi her anlamda kışkırtacak biçimde sunulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi anlatabilir, sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. İş hedeflerinizi gözden geçirerek, gerçeklerle ve halihazırdaki şartlarla uyumlu hale getireceğiniz dingin bir gün. Amaçlarınıza ulaşmak için tutarlı davranmak zorunda olduğunuzu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2018)
İlginç bulduğunuz taksit biçimleri sizi cezp edebilir. Bu konudaki engellemeleri gerçekçi tavırlar olarak görmelisiniz. Önümüzdeki günlerde yakın para ilişkileri içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Saplantılı biriyle beklemediğiniz sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu kişiden uzak durmalı ve onunla hiç bir diyaloga girmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed