Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Bazı konulara tamamen kayıtsız kalmanız, karşı tarafı çileden çıkartabilir. İstediğiniz şey zaten buysa, istediğinizin fazlasını alabileceğinizi garanti ederim Niobe’ce. Bazı konulara tamamen kayıtsız kalmanız, karşı tarafı çileden çıkartabilir. İstediğiniz şey zaten buysa, istediğinizin fazlasını alabileceğinizi garanti ederim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasındaki açı hayalperest olmaya yatkın olduğumuz şu günlerde, ilişkilerin gerçekçi doğası veya ikili ilişkilerde yaşanabilecek olası gerilimler veya soğukluklar nedeniyle ayaklarımızın yere basmasını sağlayabilir. Birkaç gün için, ilişkilerde isteklerimizin cevap bulması ya da ihtiyaçlarımızın karşılanması zor olabilir ya da baskı altında, sevgisiz veya engellenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Bugünlerde aldığınız bazı kararlar için pişmanlık duyuyorsunuz. Çok düşüncelisiniz. Bugün zamanınızın çoğunu kendi başınıza geçirebilirsiniz. Düşünmek , yaptığınız hataları bir şekilde düzeltmek istiyorsunuz. Aileniz size destek olmak istiyor ama siz onlara karşı çıkıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Son günlerde ilgisizliğinizden yakınan insanlar var. Partneriniz ve arkadaşlarınız sizden uzaklaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Günlük düzeninizi değiştirme isteğiyle yola çıkıp, o kadar da tercih etmediğiniz ve yapınızla bağdaşmayan yeni bir rutinle buluşabilirsiniz. En azından başkaları için bir taahhütte bulunmazsanız geri dönüşü mümkün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Ay burcunuzda yerini alırken haftaya yeni enerjilerle başlıyorsunuz. Dikkat çekici bir dönemden geçtiğiniz söylenebilir. Kendi hayatınızı daha rahat kontrol edeceğiniz bu dönem yenilenmeler söz konusu. Başlangıçlarınızın getirdiği sorumluluklar karşısında daha sağlam duracaksınız. Yakın çevrede yaşanan değişiklikler iş hayatınıza dair olumlu desteklere dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Birtakım barışçı sinyaller, bugün genel bir memnuniyete neden olacak. Epeyce bir zamandır kafanızı kurcalayan bir belirsizlik, günün ilerleyen saatlerinde netlik kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Partnerinize karşı anlayışlı ve daha duyarlı bir davranış şekli geliştirmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Bugün ilk denemelerinizi yapmak için çok uygun. Her türlü anlaşmazlığınıza çözüm üretebilecek ikna yeteneği sizde mevcut.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Maddi konularda harcamalarınıza fazla dikkat etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Ancak planlı bir şekilde masraflarda bulunacaksınız ve sevdiğiniz insanları mutlu etmek için harcamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Bugün yediğiniz bir şey yüzünden rahatsızlık duyabilirsiniz. Bu yüzden yiyip içtiklerinize dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed