Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Üzerinizdeki Astrolojik etkiler masraflarınızdaki ani artışı gösteriyorlar. Bu durum sizi şaşırtabilir. Düşünsel olarak oldukça rahatsınız ve ortaya çıkan sorunlara da, bütçenizi sarsacak seviyedeki masraflara da kolaylukla çözüm bulabilirsiniz. Kafanız oldukça süratli ve düzgün çalıştığı için olayları ayrıntılarıyla görerek neler yapmak gerektiğine anında karar verebileceksiniz. Herşeye rağmen bugünkü uğraşlar sizi biraz yorarak sinirlenmenize sebep olabilir. Fazla tanımadığınız kimselerle bir aradayken duygularınızı belli etmemeli ve sakin görünmelisiniz. Duygusal ilişkilerinizle ilgili bazı değişiklik planlarınız varsa bu dönemde yeni ilişkiler denemeye uygun olmadığınızı ve özellikle de bugün bu tür teşebbüslerden kaçınmanız gerektiğini unutmamalısınız. Eski şartların devam etmesi sizin için daha elverişlidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Olaylara bakış açınızı artık değiştirmeniz gerekiyor. Fazla idealist olmak size yarardan çok zarar getirir. Aşk hayatınızdaki pürüzleri kısa zamanda gidereceksiniz. Yeter ki ne istediğinizi bilin ve alacağınız kararlarda ısrarlı olun. Bu aralar ev hayatınızdan uzaklaşıp dost toplantılarında fazla zaman harcamaya başladınız. Hayatınızı bir düzene sokmazsanız sağlığınızla ilgili çeşitli rahatsızlıklar başlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
AŞK: Bugün öz gezegeniniz Marsaşk konusunda sizleridestekliyor ve duygusal yöndentam olarak payınızı alıyorsunuz.Sevdiğiniz kişi ile güzel bir güngeçirerek özlem duyduğunuzyaşama merhaba diyorsunuz.İŞ: Sabırsız ve söz dinlemez tutumunuz yüzündenbaşladığınız işleri yarım bırakıyorsunuz.Tembel ve isteksiz haliniz işinize yansıyor.SAĞLIK: Öfkenizi kontrol altında tutmalısınız.Elinizden her an ufak kazalar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Bugün gideceğiniz yerlerin düzeni, enerjisi, yemek yediğiniz ortamların hijyeni önemli olacak. Ancak fazla seçici davranmanın çevrenizdekileri de yoracağını unutmayın. Sağlığınızı bozacak şeylerde uzak durmaya çalışın yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
İş hayatında önemli bir süreç Başarılı olacağınız adımlar atarken, henüz dikkat çekeceğiniz şartlar için erken. Daha çok yeteneklerinizi test edeceğiniz, değişik teknikler deneyeceğiniz fırsatları kullanmaya bakın. Ãœstlerle ilişkilerin, aldığınız sorumlulukların yeniden gözden geçirilmesi adına yapmanız gerekenler var. Amaçlarınız konusunda çok daha kararlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Yanlış anlamalar, yanlış değerlendirmelere ve yanlış sonuçlara götürebilir. Yanlış anlamaya çok hazır göründüğünüz sübjektif ilişkilerinizde dikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Koruyucu, otoriter, kural koyan yapınız, insanlarla problem yaşamanıza neden olabilir. Bir dostunuz kefil olmanız istenecek. Arkadaşınız kötü niyetli olmasa bile bu işte sizi biraz üzecek gibi görünüyor. Sağlık konularında geçici hareketlenmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Dostluk adına harcamalar sizi büyük sıkıntılara sokabilir. Ãœstelik siz dostlarınıza para harcamakla onları daha fazla dost yapmıyorsunuz. Para sıkıntılarınızı halletmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Dikkatli olmanızda fayda var, zira bugün kontrol edemediğiniz olaylar sizi zor durumda bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed