Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Hedeflerinizin yaratabileceği endişelerin sizi olumsuz olarak etkileyebileceğini belirtmek gerek. Duygusal ilişkilerinizde sizi inişli çıkışlı birtakım gelişmeler bekliyor. Değişiklik yapmak isteğiniz heyecan verici olsa bile şu günlerde ani kararlar size zarar verebilir. Gelişmeleri daha farklı bir yaklaşım içinde izleyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Sırt ağrılarınızla ilgili endişeleriniz yine yersiz çıkacak, rahatlayacaksınız. Asla unutamadığınız doğal bir çevreyi unutamıyor ve yine gitmeyi düşünüyorsunuz. Bu hafta sonu bunun için uygun görünüyor. Bazı düşüncelere modası geçmiş deyip değer vermiyorsunuz. Aslında farkında olmadan çoğu zaman tavırlarınızla bu düşüncelerin savunuculuğunu yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Kartınız Zenginlik... Bugün hem gönlünüz hem cüzdanınız zengin. Aldığınız kararlardan asla taviz vermek istemiyorsunuz. Harcamalarınız biraz bonkörce.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Yaşadığınız olayların ardındaki esas manaya bakmak önemli bugünlerde. Aleyhinize hareket ediyor, arkanızdan iş çeviriyormuş gibi görünen kişilerin yaptıklarına bu gözle bakın. Hayatınızı sadeleştirmeye katkı yapıyor olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Daha uyumlu aynı zamanda kararlı olmayı başarabilirsiniz. Yeni kişiler ve yeni çevreler hayatınıza esneklik getirecektir. Farklı fikirlerin bir araya gelebileceği aktiviteleri iyi değerlendirmeye bakın. Ancak inançlar ya da dinsel konularda daha objektif olmalısınız. Değişik yerler keşfettiğiniz bu dönemde olumlu izlenimler ediniyorsunuz. Alacağınız haberler önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Mükemmel referanslarınız var. Yetkililerinizin sizden beklentileri sandığınızdan da fazla gibi görünüyor. Akşama doğru aranızda yapacağınız toplantı sizin için çok yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Ekonomik kriz kazancınızı epey zamandır bir yerde sınırladı. Ama ihtiyaç duyduğunuz şeylerin üzerindeki etiketler her gün değişiyor. İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Şu sıralar arkadaşlar arası tartışmalar söz konusu olabilir. Kolay unutmayan kişiliğiniz tartışmaları tırmandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed