Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Bugüne ait önceden belirlemiş olduğunuz planlarda bir aksilik çıkabilir ve bazı programları iptal etme durumunda kalabilirsiniz. Ancak yine de bu moralinizi bozmamalı. Aile bireyleri ile birlikte yapacağınız kısa süreli bir seyahat programı moralinizin düzelmesine yardımcı olabilir ve kaybettiniz sevinci hep birlikte tekrar yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Bugün genel olarak rahat bir gün geçireceksiniz. Gün içinde yapmanız gereken işleri rahatlıkla halledebilir ve kendinize zaman ayırma fırsatı bulabilirsiniz. Öğleden sonra duygularınızda bir takım iniş çıkışlar olabilir. Fakat bu durum fazla uzun sürmeyecektir. Bugün duygularınızın mantığınızın önüne geçmesine izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Kendinize çevre edineceğiniz bir gün sizin için. Edindiğiniz yeni dostlar sizi hiç yalnız bırakmayacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Sevgilinize karşı kendinizi ifade etmektebaşarılı olduğunuz söylenemez.Bu durum aranızda gerginliğesebep oluyor. İşinizle ilgili bazı görüşmelerinizolacak. Bugünlerde maddi sıkıntı yaratabilecekher şeyden uzak durmanızda yarar var.Gereksiz harcamalardan kaçınmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Daha başarılı olacağınız şartlar beliriyor. Yabancıları içine alan pek çok bağlantı hayatınızı olumlu etkileyebilir. Zira önceden belirlediğiniz hedefler artık netleşmeye ve sizi harekete geçirmeye başlıyor. Özellikle entelektüel alanda başkalarından destek bulacaksınız. Ufuklarınızı geniş tutmalı, hayatın getirdiği değişik deneyimlerden yararlanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ekim 2020)
İş yaşamınızda genel bir isteksizlik içine gireceğiniz ve ihmalkar tutumlar gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Daha önceden yaptığınız planlarda aksamalar olabilir yada bazı planlarınızdan vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Yaşamınıza ilişkin bazı yenilikler yapmak isteyeceksiniz ancak bugün yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilmeniz için bazı fırsatlarınız olacaktır. Çevrenizden gizleyeceğiniz bazı planlar yapabilir,deneyimler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Bugünlerde eliniz biraz ferah, harcayacak yer arıyorsunuz. Parayla ilişkiniz ciddi revizyonlar gerektiriyor. Önümüzdeki günlerde uzaktan izlemenizin yetmeyeceği bir para tartışmanız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Geleceğiniz adına çok verimli bir hazırlığın içindesiniz. Ama bu konuda size yapılacak telkinleri önemsemeniz halinde bu hazırlıktan vazgeçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed