Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Bu aralar maddi – manevi sürprizlere hazır olun Sevgili Akrepler. Ancak bu jestlerin ya da hediyelerin sonucunda sizi neyin beklediğini de iyi hesaplamanızda fayda var. Eğer enine boyuna düşünmeden ve yeterince hesap yapmadan hareket ederseniz, ilerleme sağlayamazsınız. Aşk hayatınıza ilişkin olumlu gelişmeler gündemde.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2019)
Sıkıldığınız durumlar hangi konuda olursa olsun yardım arayabilirsiniz fakat insanlara gerekenden fazlasını anlatmamalısınız. Son derece kararlı olacağınız ve doğru hükümler vereceğiniz bir dönemdesiniz. Yalnız kalma ihtiyacı hissedecek zaman zaman çevrenizden uzaklaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Bugün ani değişimler olabilir. Bu meslek veya özel yaşantınızın dengesini bozmayacak. Şaşırmanız için bir neden yok. Huzurunuzu kaçırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Şansın sizden yana olduğunun farkına varabilirsiniz bugün. Aslında siz isteseniz maddi ve manevi desteği esirgemeyecek kişiler var hayatınızda. Bugün bu fırsatları kullanın. Siz istemesiniz de bu fırsatlar karşınıza çıkacak ve hayatınızı kolaylaştıracak destekler size doğru akacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Bugün iş ve sorumluluklar konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızı etkiniz altına alacaksınız. Kolayca ekip lideri olabilirsiniz. Ancak sorumluluklarınızı paylaşma noktasında isteksiz davranabilirsiniz. Bu durum sizi epey yoracak. Tek başına tüm işlerin üstesinden geleceğinizi ispatlamak için sağlığınızı riske atmaya kalkmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2019)
İş yaşamınızda sorunlarınızın üzerine eğileceğiniz ve enerjinizin önemli bir kısmını bu sorunların çözümüne harcayacağınız bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak yeni alternatifleri değerlendirmekte yanlışlar yapabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Kendinizi içinde bulunduğunuz ortama yabancı hissedeceğiniz bir gündesiniz. İşinizle ilgili konularda yeni bir girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Sevgilinize karşı davranışlarınızda aşırı kontrollü olmak yerine, ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var. Bir türlü üzerinizdeki kararsızlığı atamadığınız için endişelerden de kurtulamıyorsunuz. İki cazip teklif ardarda günün saatleri arasına serpilmiş.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2019)
Maddi konularda sabah saatleri hesapta olmayan harcamaalr yapabilirsiniz ancak günün ikinci yarısında bu anlamda daha dikkatli olmayı tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2019)
Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz durumunda verimli sonuçlara ulaşabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed