Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Geçmişten bugüne gelen gizli kalmış bazı durumlar sosyal medya aracılığı ile yakın çevrenize duyurulmak istenebilir. Sizler kendinizi anlatmaya çalışırken karşınızdaki kişinin baştan olumsuz yaklaşımı buna engel olabilir. Maddi durumunuzda ki dengesizlik eşinizle veya partnerinizle bazı konuları daha açık konuşmanıza neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Ruhunuz bazı yenilikler istiyor. Kent yaşamından artık iyice bunalmış gibisiniz. Daha dinlenir bir yaşam, daha sade ilişkiler arayışı içindesiniz. Fikrinizi pay etmek istediğiniz dostlarla bugünlerde karşılaşabilirsiniz. Gelecek günler içinde bir iki küçük probleminiz olabilir. Vazgeçtiğiniz bir şey, şu günlerde kıymete binmiş gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
AŞK: Derin duygularınız sizibiraz gerçeklerden kopararakmelankolik yapıyor. İçinizdenkendinizi ve sevdiğiniziyargılıyorsunuz. Ortadayargılanacak bir konu da yok.İŞ: Geveze biri sizlere aslı astarıolmayan kışkırtıcı dedikodular söyleyebilir.Gerçekleri öğrenmeden meydan okumayakalkışacak olursanız işin en başında yenilmişsayılacaksınız. Derin hislerinizi kullanın.SAĞLIK: Çok çabuk alınganlık yaratıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Çok yoğunsunuz ama aklınız da ailenizde. Bir orta yolu bulmanız gerekebilir. Terazinin kefelerinin biridaha ağır olmak zorunda değil. Hem isteklerinizi gerçekleştirmek için çaba sarfedip hem de sevdiklerinizin yanında yer alabilirsiniz. Size huzur verecek bir sürpriz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Daha fazla iletişim ve hareket içindesiniz. Günlük planlarınızı etkileyen bu durum sizi gergin kılabilir. Eğitim çalışmalarını engelleyen ani kısa yolculuklar öne çıkarken, planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Zihinsel aktivitelerde ise daha iyi konsantre olmalısınız Düşüncelerinizde yaşadığınız köklü değişimlerle uzun vadeli eğitim planlarınız yenileniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Daha değişik, özgün ve esas olarak da daha az bağlayıcı bir çalışma ortamı arayışları içindesiniz. Düşündüğünüz radikal değişiklikler, bir süre daha düş kapsamında kalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Dostlarınızın desteğini almalısınız. Mutlaka bir çözüm bulunur, moralinizi bozmayın. Üzerinizde baskı hissetmeyin. En doğru kararı vermenizde yardımcı olacak her şeyi deneyin. Parasal konularda büyük sürprizler ve ani değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Maddi konularda kendinizi kısıtlanmış etkiler altında hissedebileceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınıza her zamankinden daha fazla dikkat edeceksiniz. Ancak akşam saatleri hesapta olmayan bazı harcamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Yalnız kaldıkça ödeyeceğiniz bedel büyük olabilir, iş çevrenizde adaleti sağlamak tek başınıza sizin göreviniz değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed