Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Son günlerde yaşadıklarınızdan ötürü zihinsel açıdan epeyce yoruldunuz. Küçük küçük biriken ve şimdi bir dağ gibi yığılan yorgunluklardan acilen kurtulamazsanız size sorun yaratabilirler. İmkan bulduğunuz ölçüde, ciddi olmayan şeylerle ilgilenmeniz ve arkadaşlarınızla sohbet etmeniz size gerek duyduğunuz rahatlamayı sağlayabilir. Duygusal ilişkilerinizde de karanlıkta kalan bir şey olmamasına dikkat etmelisiniz. Özellikle siz bir kadın akrepseniz eski aşklarınız söz konusu olabilir ve bu size zor anlar yaşatabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Bugünlerde akıllı, neşeli ve baştan çıkarıcısınız. Yeni bir başlangıç için hayatınızda her şey hazır. Canınızı sıkan, bir türlü hayatınızdan çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman. Bunlar, eski sevgiliniz, eski arkadaşınız hatta ailenizden biri olabilir. Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Kartınız Boşluk... Kendinizi bugün tamamıyla karanlıktan aydınlığa çıkış yolu aramakla geçirebilirsiniz. Bu durumda zor günün içinde gibisiniz. Daha olumlu düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Mesleki açıdan zorlayıcı ancak yol aldıracak bir iş önünüze gelebilir. Reddetmek ve rutini yürütmek çok rahatlatıcı bir karar olabilir. Ancak mücadele edip prestij ve ödül kazanmak da elinizde. İrade ve karar size ait olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Karşıt burcunuzda olup biten gelişmeler sizi yeni düşüncelere itmekte. İlişkiler ve yakın arkadaşlıklar adına son derece dikkatli olmalısınız. Biraz muhalefet ve elinizde olmayan nedenler risk yaratabilir. Maddi konuları da içinde barındıran gelişmeler üzerinde durmanızda yarar var. Destek arayışınızı sürdürmelisiniz. Olayları her iki yönü ile görmeniz yeni fırsatlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Pratik düşünmek ve hareket etmek gereken bir günde olduğunuz söylenebilir. Çalışma gücünüzü somut hale getirmek için uğraşırken sabah saatlerinde çıkan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Artık maddi sıkıntı çekmeyeceğiniz yolundaki inancınız, sandığınız kadar yeni düşüncelerinize bağlı değil. İş yaşantınızda yapmayı düşündüğünüz bazı ataklar sizi erken umutlandırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Bu günkü toplantıda gerginlik olabilir. Tırmandırmayın, hiç karlı çıkmazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed