Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Maddi konularda sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olan lükse gereken yatırımı yapabilirsiniz. Arkadaş seçiminiz ve aşk hayatınızla ilgili konularda ise aynı hatalara düşmemeye özen göstermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Bugünlerde bilgi ve deneyimlerinizi arttırabileceğiniz yolculuklarınız var. Kısa mesafeli, ama yoğun. Ufkunuzu genişletmenizi sağlayacak açılımlar, ilgi alanlarınızdaki tercih sıralamanızı değiştirebilir. Sorumluluk duygunuz oldukça güçlü görünüyor. Bugünlerde sorumluluklarınız kapsamında yararlı çalışmalar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Kartınız Kudret... Bugün karşınızda ki kişileri eleştiren veya suçlayan konuşma tarzınızdan kendinizi men etmelisiniz. Arkadaşlarınızı fazlası ile kırdığınızın farkında değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Akrep (24 Ekim - 22 Kasım) Motivasyon gücünüz çok yüksek. Taviz vermeyen mizacınızı aile ilişkilerinize de yansıtıyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına cevap vermenizi sağlayacak. Aşk hayatında yaşadığınız olumsuzlukları unutmak için sosyal aktivitelere katılmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Kendinizi yıpratabileceğiniz şartları aşmaya çalışıyorsunuz. Gereksiz endişeler ve ilişkilerden kaynaklanan sorunları bir kenara itmekte kararlı olmalısınız. Akışta kalmanız gereken konuları zorlamak size zarar getirebilir. İş hayatına odaklı olduğunuz bu dönemi olumlu geçirmelisiniz. Bazı fedakarlıkları zorunlu olarak yerine getirmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ocak 2018)
İşinizle ilgili olarak günün ilk yarısında oldukça olumlu çalışmalar yapabileceksiniz ve beklediğiniz desteği bulabileceksiniz. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz yada hayatınızdaki bazı sorunlar çözülme noktasına gelebilir. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili genel bir yoğunluk olacaktır. İş hayatına ilişkin küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Genel çevrenizde beklentilerinize ters gelişmeler olabilir. Yapacağınız düzenlemelerde genel olarak başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Sorumluluğunuzda olan sizin için epeyce yüklü olan bir para sizi geriyor. Aldığınız çok doğru bir kararı bugün bozdunuz. Koşulların sıkıştırması sonucu birikiminize el attınız. Bir satış işinden sevindirici haberiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Bir yakınınızın sizin yararınıza gördüğü bazı şeyleri yadsımanız, anlamsız bir inattan kaynaklanıyor gibi. Çocukça, hoş bir gerginliği olan ama biraz da zedeleyici bir oyun bu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed