Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Astrolojik hareketlerin destekleyici etkileri bugün üzerinizde olacak. Bu etkiler nedeniyle fiziksel olarak yorgun ve yetersiz, düşünsel olarak dağınık olabilirsiniz fakat karşı cins ilişkilerinde oldukça şanslı bir gündesiniz. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle olan bazı işleriniz sorunlu olabilir. Bugün gereksiz alış veriş, gereksiz masraflar ve eğer kullanma alışkanlığında iseniz alkollü içeceklere eğilimli olabilirsiniz fakat bu gibi şeylerden fazla zarar görecek yapıda değilsiniz. Tabii kararınızı bilmeniz ve aşırıya kaçmamanız şartıyla.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Bugünleri, hayata daha geniş bakan insanlarla bir arada geçirmelisiniz. İçinizde barındırdığınız endişeler, sizi yaşama karşı isteksiz yapacak şeyler değil. Birkaç gün içinde sonuçlanacak oldukça önemli beklentileriniz var. Aşırı duyarlılığınız çoğu zaman karşılığını bulamıyor. Bu durum, insan ilişkilerinde birtakım umutsuzluklara götürebilir sizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Kartınız Kaos... Uzun süredir aile içinde hasta olan biri ile ilgilenmeniz artık sizi üzmeye başladı. Sebebi ise tamamen duygusal. Oysa onun yaşamı yavaşta olsa normale dönüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Tutkularınızın esiri olmaya devam eder halde olmanız günden güne tükenmenize, asosyal bir kimliğe bürünmenize neden olabilir. Eğlenmekle duygusal iletişimi birbirine karıştırmanız zaman zaman bunalıma girmenize neden olabilir. Hayata daha ciddi bir perspektiften bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
İş ortamı ve meslek çevreniz sizi yeni ortamlar yaratmaya itiyor. Çok daha farklı denemeler ve araştırmalar yaparak, kendinizi yenilemekte kararlı görünüyorsunuz. Ancak size hizmet sunan kişilerle çatışmalar ve gerginlikler olabilir. Son dönemde yaşadığınız yorgunluklar eklenince, sağlığınızla ilgili beklenmedik ipuçlarına dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Şartlanmış olarak gündeminize aldığınız bir ilişki sorununda ciddi yanılgılarınız var. Yakın zamandaki bir özel görüşme, sizin için çok önemli. Sıkı bir ön hazırlığı gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Koruyucu, otoriter, kural koyan yapınız, insanlarla problem yaşamanıza neden olabilir. Bir dostunuz kefil olmanız istenecek. Arkadaşınız kötü niyetli olmasa bile bu işte sizi biraz üzecek gibi görünüyor. Sağlık konularında geçici hareketlenmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Hassas bir ilişkinizdeki bir paranın miktarıyla ilgili yanlış hesaplar içindesiniz. Ailenizin içindeki para meselesi çözüme doğru gidecek. Paranızı temkinli idare ediyorsunuz. Kısa vadede problemler görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ocak 2021)
Bugünlerde bazı suçlamalarla karşılaşabilirsiniz. Gizli tutmaya çalıştığınız şeyler, sizi sıkıntılara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed